ExclusiveGosia Ohme szczerze o nowej narzeczonej Filipa Chajzera. Pod jej wpływem zmienia się jego osobowość. "Nie jest jego fanką". Podała konkretne przykłady

Gosia Ohme szczerze o nowej narzeczonej Filipa Chajzera. Pod jej wpływem zmienia się jego osobowość. "Nie jest jego fanką". Podała konkretne przykłady

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer
Małgorzata Ohme, Filip Chajzer

02.12.2022 19:20, aktual.: 02.12.2022 21:02

Filip Chajzer przed kilkoma miesiącami rozstał się z dotychczasową partnerką, Małgorzatą Walczak. Niedawno media obiegła kolejna wiadomość na jego temat. Prezenter Dzień Dobry TVN wszedł w związek z młodszą o 13 lat Julią.

Ma na imię Julia i niedawno skończyła 25 lat. Jest spoza branży. Filip poznał ją w internecie i zamieszkał z nią po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Ostatnio byli razem w Trójmieście, czym zresztą Filip sam chwalił się na Instagramie – przekazał informator Pudelka. I dodał na temat zaręczyn dziennikarza: – Filip nie robi z tego tajemnicy. Jeszcze na urlopie pochwalił się w redakcji zaręczynami i przesłał kilku osobom zdjęcie, na którym szczęśliwa Julia pokazuje pierścionek zaręczynowy.

Przed kilkoma dniami na Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie narzeczonych.

Reporterka Jastrząb Post porozmawiała na temat nowego związku z Filipa z jego koleżanką z pracy, Małgorzatą Ohme.

Małgorzata Ohme o narzeczonej Filipa Chajzera

Nasza rozmówczyni zaczęła od skomentowania zmiany looku przyjaciela, który przefarbował włosy na jasny blond.

Przyzwyczaiłam się. Na początku byłam w szoku. Bo myślałam, że to jest taki wakacyjny look. Zaznaczam, że Filipa kocham i uwielbiam w każdym wydaniu. Szanuję to, że na różnych etapach życia mamy różne potrzeby. Ale wolałam go w takich jego naturalnych włosach i on to wie. Nie jestem fanką tych włosów, ale dzisiaj się już przyzwyczaiłam i spotkałam się z opiniami, że wielu osobom jego nowy look się podoba i nawet zastanawiają się, czy nie przefarbować się tak, jak on. Więc zdania są podzielone. Ale o gustach się nie dyskutuje.

Czy poznała jego narzeczoną? Jak się okazuje – tak. Julia ma na partnera dobry wpływ. Gosia jest przekonana, że to właśnie dzięki niej niedawno dostała od Filipa kwiaty.

Tak, poznałam jago nową narzeczoną. Jest bardzo fajna, mądra i dojrzała. Jest bardzo rozsądną, fajną dziewczyną spoza branży. To też jest fajne, kiedy ktoś jest spoza branży i ma do tego dystans. Nie jest fanką Filipa i w ogóle nie o to chodzi, tylko jest po prostu jego dziewczyną, bardzo rozsądną. Kiedy dostałam kwiaty od Filipa w "DD TVN", to wiedziałam, że to jest też jej wpływ. Ona uczy go doceniać rzeczy ważne. Wydaje mi się, że Filip jest naprawdę szczęśliwy i ja cieszę się jego szczęściem.

Czy Filip planuje ślub?

Nie wiem. Myślę, że nie. Dopiero co się zaręczyli. Wszyscy byliśmy bardzo zaskoczeni, bo to się wydarzyło na wakacjach, na których byli. Tak czasami jest, że niektórzy ludzie chodzą ze sobą 10 lat i dopiero wtedy się decydują i to wcale nie znaczy, że będą ze sobą do końca życia, a czasami coś kliknie i wiesz, że to jest to. Filip jest spontaniczny i myślę, że on tak naprawdę gdzieś w tym wszystkim bardzo potrzebował kogoś, przy kim będzie zasypiał i się budził. Myślę, że jest im bardzo dobrze, bardzo im kibicuje.

Jesteście fanami Filipa?

  • Filip Chajzer u fryzjera
  • Małgorzata Ohme z partnerem  - gwiazdy DDTVN
  • Szaleństwa Filipa Chajzera i Małgorzaty Ohme w studiu DDTVN podczas występu Alicji Janosz
  • Małgorzata Ohme - pokaz Łukasza Jemioła
  • Małgorzata Rozenek, Gosia Ohme - Woman Power 2022
  • Filip Chajzer pokazał narzeczoną
  • Filip Chajzer i Małgorzata Ohme
  • Filip Chajzer u fryzjera
[1/8] Filip Chajzer u fryzjera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także