NewsyMałgorzata Ohme zwierzyła się w "DDTVN" z poprawiania urody podczas rozmowy z gwiazdą "Top Model". Co konkretnie „ulepszyła”?

Małgorzata Ohme zwierzyła się w "DDTVN" z poprawiania urody podczas rozmowy z gwiazdą "Top Model". Co konkretnie „ulepszyła”?

Małgorzata Ohme i Paulina Pszech
Małgorzata Ohme i Paulina Pszech

31.12.2021 05:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

42-letnia Małgorzata Ohme to jedna z najpopularniejszych dziennikarek. Co ciekawe, karierę zaczynała jako psycholog. Przez pewien czas była nawet wykładowcą akademickim na warszawskim SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego. Jako psycholog i nauczyciel była często zapraszana do telewizji śniadaniowych. Wtedy nawet nie podejrzewała, że w końcu sama zacznie je kreować. W 2019 roku dołączyła do grona prowadzących Dzień Dobry TVN. Na wizji partneruje jej dziennikarz Filip Chajzer.

Małgorzata podczas dzisiejszego wydania programu zaskoczyła widzów. Przyznała, że poprawiała urodę. Co dokładnie zmieniła w swoim wyglądzie?

Małgorzata Ohme poprawiła urodę. Co wyjawiła?

Małgorzata i Filip gościli dziś byłą uczestniczkę Top Model Paulinę Pszech, która opowiedziała o tym, że zrezygnowała z modelingu na rzecz medycyny estetycznej. Blondwłosa piękność przyznała przy tym, że sama przesadziła z poprawianiem urody. Ta wypowiedź skłoniła Małgosię do nietypowego wyznania. Dziennikarka wyjawiła, iż sama poprawia urodę.

Robię sobie botoks w czoło, kwas wokół oczu – powiedziała.

To wyznanie jest sporym zaskoczeniem. Małgorzata uchodziła w oczach widzów za bardzo naturalną kobietę... Jej zdjęcia możecie zobaczyć w przygotowanej przez nas galerii.

Wrzuciliśmy też tam zdjęcia Pauliny. Była modelka pochwaliła się już na Instagramie wizytą w "DDTVN". Jej fotki ze studia programu zobaczycie poniżej.

Wpis Pauliny skomentowała m.in. Elizka Trybała. Influencerka napisała:

Eeeej, czemu nie dałaś znać bym Cię oglądała, Gwiazdo! 

Nie tylko nietypowe wyznanie Małgorzaty zelektryzowało widzów ostatniego odcinka Dzień Dobry TVN.

Oświadczyny w Dzień Dobry TVN. Co się stało w studiu?

Dziś gośćmi porannego formatu byli też tenisiści – Samuel Kulczycki i Miłosz Redzimirski. Sportowcom towarzyszyły ich dziewczyny. W pewnym momencie prowadzący rozmowę Filip zapytał dziewczynę Samuela, Gabrysię, czy chciałaby przeżyć nieco więcej stresu. Dziewczyna zapewniła, że ten, który ma, w zupełności jej wystarczy. Nagle w studiu rozbrzmiała piosenka rapera Sobla, która jest jej ulubionym utworem, a w tym momencie jej ukochany wyciągnął schowane pod poduszką na kanapie pudełeczko i uklęknął z pierścionkiem w ręku.

Kochanie, chciałem powiedzieć, że cię kocham i chciałem zapytać: czy zostaniesz moją żoną? – Samuel zwrócił się do swojej partnerki.

Gabrysia przyjęła oświadczyny. Rozentuzjazmowani prowadzący nagrodzili parę głośnymi oklaskami. Więcej o tej sytuacji przeczytacie w TYM artykule.

  • Paulina Pszech z pierwszej edycji Top Model - fot. Facebook
  • Małgorzata Ohme - studio „DDTVN”
  • Małgorzata Ohme - studio „DDTVN”
  • Małgorzata Ohme i Filip Chajzer
  • Małgorzata Ohme - tatuaż
  • Paulina Pszech z pierwszej edycji Top Model - fot. Facebook
  • Paulina Pszech z pierwszej edycji Top Model - fot. Facebook
  • Paulina Pszech z pierwszej edycji Top Model - fot. Facebook
[1/8] Paulina Pszech z pierwszej edycji Top Model - fot. Facebook
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także