Oświadczyny gwiazdy w „DDTVN”. Nagle padł na kolana i wyciągnął pierścionek. Reakcja Ohme i Chajzera mówi wszystko

Oświadczyny w DDTVN

Oświadczyny w DDTVN

W czwartkowym wydaniu Dzień Dobry TVN doszło do oświadczyn. Jeden z gości w programie na żywo wyciągnął pierścionek i padł na kolana. Zobaczcie, co działo się w studiu. 

Dzień Dobry TVN, to program, który od kilkunastu lat gości na antenie stacji TVN. Wielu Polaków nie wyobraża już sobie rozpoczęcia dnia bez kubka ciepłej kawy i ulubionej śniadaniówki na ekranie. Każdego ranka dostarcza ona bowiem porcji świeżych informacji z kraju i ze świata. Gospodarzami programu obecnie jest 5 par prowadzących: Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Damian Michałowski i Paulina Karpiel, a także Filip Chajzer i Małgorzata Ohme.

Na antenie nie brakuje też odwiedzin ciekawych gości. Do studia chętnie zaglądają także gwiazdy, które opowiadają nie tylko o kulisach pracy, ale także o życiu prywatnym. W dzisiejszym wydaniu programu nie zabrakło wzruszającego momentu. Na antenie doszło do zaręczyn.

Oświadczyny na antenie Dzień Dobry TVN

Czwartkowe wydanie Dzień Dobry TVN na długo zapamiętają zarówno widzowie, jak i prowadzący, ale przede wszystkim goście, którzy pojawili się na kanapach śniadaniówki. Poranny format odwiedzili Samuel Kulczycki i Miłosz Redzimirski. To polscy tenisiści stołowi, którzy wrócili właśnie z mistrzostw świata. W studiu chwalili się swoim wielkim sportowym sukcesem. Każdemu z nich udało się bowiem zdobyć srebrny medal.

Sportowcy do studia śniadaniówki zostali zaproszeni razem ze swoimi drugimi połówkami. W pewnym momencie prowadzący rozmowę Filip Chajzer zapytał dziewczynę Samuela, Gabrysię, czy chciałaby przeżyć nieco więcej stresu. Dziewczyna zapewniła, że ten, który ma, w zupełności jej wystarczy. Nie spodziewała się jednak tego, co miało się za chwilę wydarzyć.

Nagle w studiu rozbrzmiała piosenka Sobla Wyglądasz tak pięknie, która jest jej ulubionym utworem, a w tym momencie jej ukochany wyciągnął schowane pod poduszką na kanapie pudełeczko i uklęknął z pierścionkiem w ręku.

Kochanie, chciałem powiedzieć, że cię kocham i chciałem zapytać: czy zostaniesz moją żoną? – zapytał Samuel Kulczycki swoją dziewczynę.

Wyraźnie zaskoczona Gabrysia przyjęła oświadczyny ukochanego, a w studiu rozległy się głośne oklaski, wiwaty i gratulacje prowadzących. Sportowiec przyznał, że pomysł oświadczyn był bardzo spontaniczny, ale był dla niego tak stresujący, że nie zmrużył oka przez trzy ostatnie noce. Wszystko jednak do ostatniej chwili udało mu się utrzymać w tajemnicy. Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować zakochanym.


Samuel Kulczycki - oświadczyny na antenie DDTVN

Samuel Kulczycki - oświadczyny na antenie DDTVN

Samuel Kulczycki - oświadczyny na antenie DDTVN

Samuel Kulczycki - oświadczyny na antenie DDTVN

Samuel Kulczycki - oświadczyny na antenie DDTVN

Samuel Kulczycki - oświadczyny na antenie DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×