Ups… Małgorzata Ohme została zrugana w „DDTVN” przez gościa. Widzowie nie mają wątpliwości, że zasłużyła

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer

Małgorzata Ohme zaliczyła niezłą wpadkę w Dzień Dobry TVN. Została publicznie zrugana przez zaproszonego gościa. Czym sobie na to zasłużyła?

Małgorzata Ohme nie tylko spełnia się w roli mamy, ale także regularnie pojawia się przed kamerami oraz prowadzi konta w mediach społecznościowych, gdzie co jakiś czas dodaje nowe wpisy. Gwiazda skupia się na sprawach zawodowych, ale też odsłania wybrane kulisy codzienności.

Na przykład jakiś czas temu uczciła 18. urodziny syna. Pochwaliła się jego nowymi zdjęciami, a także podzieliła się refleksją na temat macierzyństwa:

Piszę tuż przed północą z nadzieją, że nie zauważysz. Jak nie napiszę, to pęknę. Wzruszenie ściska mi gardło i choć rzadko słów mi brak, to jestem pusta w słowach. Nie mam pojęcia, kiedy to minęło; 18 lat naszego życia razem, byłam młoda, głupia, żadna była ze mnie matka, ale kochałam Cię zawsze całym swoim sercem.

Ohme od dwóch lat jest także jedną z prowadzących Dzień Dobry TVN. Na wizji partneruje jej Filip Chajzer. Wspomniany duet gościł w śniadaniówce także w sobotę. Prezenterzy na antenie rozmawiali z zaproszonymi do studia gośćmi. Między innymi z behawiorystką, która nie zawahała się zrugać publicznie gospodyni programu. Czym Małgorzata zasłużyła sobie na krytykę?

Małgorzata Ohme publicznie skrytykowana przez gościa Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN poruszyli temat podróżowania ze zwierzętami. Okazało się, że Gosia jako właścicielka małego psa ignoruje podstawowe zasady bezpieczeństwa i nie wykazuje się zdrowym rozsądkiem. –

Ja nie powiem, jak przewożę, bo nie jestem dobrym przykładem – zastrzegła na początku prezenterka.

Filip Chajzer jej nie odpuścił:

Gosia, ty to robisz w najgorszy możliwy sposób. Wozisz psa na kolanach – powiedział.

Przysłuchiwała się temu Aneta Awtoniuk, behawiorystka zwierząt i terapeutka. Najpierw kręciła z niedowierzaniem głową i uśmiechała się z politowaniem, ale kiedy usłyszała uwagę Chazjera, zapytała Ohme:

Prowadząc auto?

Małgorzata próbowała się wywinąć od odpowiedzi:

Zacznijmy od tego, jak powinno się przewozić psy w samochodzie? – pytała.

Jednak specjalistka nalegała:

Jestem gotowa na tę odpowiedź – ciągnęła Awtoniuk – Czy prowadzisz auto z psem na kolanach?

Wówczas Ohme próbowała się tłumaczyć, że zdarza jej się to, ale jej jamniczek jest bardzo grzeczny i siedzi sobie na kolanku cichuteńko.

Czy mogę obiecać widzom, że dostaniesz lanie ode mnie poza anteną? – skwitowała wszystko pół żartem, pół serio Aneta Awtoniuk.

Następnie zaczęła tłumaczyć, że nawet małe zwierzę przewożone w samochodzie bez zabezpieczenia, a tym bardziej na kolanach kierowcy, może wyrządzić krzywdę człowiekowi, ale także samo zostać poważnie ranne, nie tylko podczas wypadku, ale także np. podczas gwałtownego hamowania. Widzowie nie mają wątpliwości, że Awtoniuk słusznie zrugała Gosię.

A wy jak przewozicie swoje zwierzęta?


Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer

Małgorzata Ohme, Rafał Jakóbiak - studio „DDTVN”

Małgorzata Ohme, Rafał Jakóbiak - studio „DDTVN”ł Jakóbiak, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Komentarze

 • Wierna telewidzka pisze:

  Obejrzałam dzisiaj tj 19 stycznia Dzień Dobry TVN i jestem wzburzona zachowaniem Pani Małgorzaty która nie ma za grosz kultury ,klasy .Jej zachowania głośne i nachalne ,przerywanie rozmówcom, za głośne śmianie się,,jej żenujące pozycje na fotelu ,ubierając się w buty typu szpilki trzeba umieć się poruszać Pani Małgorzato. To nie jest prowadzenie programu to są wygłupy poniżej pasa. Czy na prawdę nie można tej osoby zmienić???? Ratunku

 • Gość pisze:

  Oglądałam dziś dzień dobry i było mi żal Filipa i wstyd za p.Malgosie.”chciałabym takiego drugiego osiołka jak ty Filip””Kim ty jesteś kobieto żeby tak się zachowywać?

 • Gość pisze:

  Moja ulubiona „Para” w DDTVN. A z tymi psami – bez przesady….

  • Gość pisze:

   Pani Gosia zbyt długo i głośno się śmieje ług gada zagłuszając odpowiedzi rozmówcy.
   Przełączam na inny program kiedy DDtvn prowadzi ta para

  • Ja pisze:

   Oglądam Dd TVN od początku, mało rzeczy mnie drażni, nikogo nie hejtuje, ale tej kobiety nie trawię, próbowałam się przekonać i jest coraz gorzej, zero klasy i wyglądu, denerwujące zachowanie , czuje się lepsza i mądrzejsza od Filipa, jest złośliwa, tragedia , a jak zaczyna tańczyć, czego nie unika, czuję się po prostu zażenowana. Przełączam często na inny kanał. Nie było jeszcze gorszej prowadzącej.

 • Sara pisze:

  Gośc był bardzo niegrzeczny w swych komentarzach które mogła dobie zachować dla siebie popisywała się swoją mądrością było to bardzo nieeleganckie ale trudność pucha co nie których ogłupia

 • Gościu pisze:

  Jaka telewizja, takie ,,gwiazdy” 🤦

 • Wiola pisze:

  Pani Gosia to diamencik TVN normalna kobieta ludzka a przy tym mądra i piękna z wielka klasa!

 • Gość pisze:

  Pani Gosia to diamencik TVN normalna kobieta ludzka a przy tym mądra i piękna z wielka klasa!