Agnieszka Woźniak-Starak nagle przerwała wywiad z Bożeną Dykiel w „DDTVN”. Oburzeni widzowie komentują to, co zobaczyli na antenie: „Przerwała tę szopkę”

Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga poprowadziły sobotnie wydanie Dzień Dobry TVN. Ich gościem była między innymi Bożena Dykiel. Agnieszka nagle przerwała wywiad z aktorką. Oburzeni widzowie komentują całą sprawę. Co działo się w programie?

Sobotnie wydanie programu Dzień Dobry TVN poprowadziły w duecie Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Dziennikarki są jedynym kobiecym duetem w śniadaniówce i w nowej roli odnalazły się znakomicie. Chociaż każda z nich od lat jest gwiazdą stacji, to wcześniej nie miały okazji ze sobą współpracować. Szybko okazało się, że dogadują się niemal bez słów. Na ekranie wykazują się wielkim profesjonalizmem, a widzom ta para zdecydowanie przypadła do gustu, co zdradzają oni po każdym odcinku z ich udziałem.

Śniadaniówka jest emitowana każdego dnia od wielu lat, ale nadal nie brakuje ciekawych tematów, które są poruszane na antenie. W dzisiejszym wydaniu jednym z gości była między innymi Bożena Dykiel. Aktorka znana z serialu Na Wspólnej jest ambasadorką akcji Twarze Depresji, o której opowiedziała przed kamerami.

Agnieszka Woźniak-Starak przerwała rozmowę z Bożeną Dykiel w „DDTVN

Bożena Dykiel, to aktorka, która od lat gra w serialu Na Wspólnej, wciela się tam w postać Marii Zięby. Tą rolą zaskarbiła sobie ogromną sympatię fanów. Wielu z nich liczy się z jej zdaniem, więc nie może dziwić fakt, że została twarzą ważnej akcji. W śniadaniówce pojawiła się, by powiedzieć o tym nieco więcej.

Pomyślałam sobie, że depresja jest cichym zabójcą. Pojawia się nie wiadomo skąd i jak, a ludzie cierpią na nią w samotności. Super, jeśli mają kogoś, kto może o nich zadbać, ale często są to osoby, które nie mają z kim się pokłócić, wypić kielicha, czy usiąść do niedzielnego obiadu – mówiła na antenie.

W pewnym momencie rozmowa w studiu zaczęła wymykać się spod kontroli. Aktorka zaczęła wspominać o pandemii i jej negatywnym wpływie obostrzeń na życie psychiczne Polaków twierdząc, że: „gdy szalała grypa, nie zamykano ludzi w obozach”. Agnieszka postanowiła szybko odpowiedzieć: „śmiertelność przy grypie nie była tak wysoka, jak przy koronawirusie”.

Po chwili Bożena Dykiel wyciągnęła okulary, które zabrała ze sobą do studia i zaczęła polecać je widzom. Woźniak-Starak natychmiast postanowiła przerwać reklamę. Jako że program jest nadawany na żywo, nie mogła pozwolić sobie na przedłużenie tej rozmowy i zaprosiła na serwis informacyjny, co zapowiedziała słowami: „aby widzowie nie stracili kontaktu z rzeczywistością…”.

Na to co działo się na antenie, szybko zareagowali internauci. Pod jednym z postów zaczęli komentować, zaistniałą sytuację.

 • Porażka to, co zaprezentowala Bożena Dykiel. Chyba nie ma pojęcia co to depresja.
 • Brawo Aga Woźniak-Starak! Super ze Pani zareagowala i na te bzdury i przerwała tę szopkę.
 • Zawsze lubiłam Panią Dykiel, ale dzisiejszym jej zachowaniem przez cała rozmowę jestem w szoku…
 • Bardzo dobrze zareagowała, pani Bożena odleciała więc szybka akcja i po sprawie.

Pojawiły się też wpisy od osób, które nie były zadowolone z gwałtownej reakcji Agnieszki. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?


Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Bożena Dykiel

Bożena Dykiel

Komentarze

 • Gość pisze:

  Puki co nikt nie wie jaka jest prawda dotycząca cvid 19 i po co te przpychanki??? pytam się?

 • Gość pisze:

  Pani Bożeno czy pani jest lekarzem??? Pytam bo nie wiem!!!

 • Ula pisze:

  BRAWO PANI BOZENO DYKIEL.
  TTO PRAWDA CO PANI POWIEDZIAŁA.
  „ODWAGA- PRAWDA KOSZTUJE TYLKO PLEWY SĄ NIC NIE WARTE.” sl. Ks. Kard. St. Wyszyński.

 • Justyna pisze:

  W końcu ! Ktoś otwarcie, w telewizji publicznej powiedział to co wie inteligentna cześć społeczeństwa od dawna. Aktualny świrus to brak bliźniak grypy tylko z lepszym marketingiem i PR-em.. To bardzo głęboki temat do którego potrzeba otwartego umysłu, odrobiny logicznego myślenia i dużych pokładów inteligencji czego niestety współczesnym ludziom brakuje…

 • Gość pisze:

  Brawo Pani Bożeno, Starak żenada

 • Gość pisze:

  WOżniak i tak byłą cierpliwa. jak można mówić takie rzeczy, mieszać ludziom w głowach… rece opadają

 • Gość pisze:

  Brawp pani Dykiel. Lubie pania Drzyzge, ale tej.pani Wozniak niesteth nie.

 • Gość pisze:

  Agnieszka to żałosna napompowana sztuczna lala. BOOOOOOOOOOOOOOToks.

 • Gość pisze:

  Brawo pani Dykiel powikłania pogrypowe prowadzą do zgonów i leczenie online proste kto ma mózg to załapie o co chodzi

 • Gość pisze:

  Nie wiedziałam że pani Dykiel na wszystkim się zna hahaha.Zrobiła sobie pani na stare lata obciach czy pani ma jakiś problem ze sobą????

  • Gość pisze:

   A Pan Niedzielski, który dyktuje całej Polsce co Polacy mają robić, a co nie w czasie pandemii, to się zna? On nawet nie jest lekarzem. Rząd mówi, że szczepienia są dobrowolne, a pracodawcy wymagają od swoich pracowników szczepień. Czyją to decyzja? Jest jeden wielki chaos, a ludzie będą umierali czy się szczepili czy nie. A dlaczego?, bo inne groźne choroby są lekceważone i w większości nie leczone, bo pandemia.