Konsekwencje wywiadu Bożeny Dykiel w śniadaniówce. TVN nie miało wyjścia — musieli to zrobić…

Bożena Dykiel

Bożena Dykiel

Bożena Dykiel w sobotę pojawiła się na kanapach Dzień Dobry TVN. Wywiad z nią odbił się szerokim echem w mediach i okazała się bardzo kłopotliwy dla stacji. Jaka jest reakcja telewizji?

Sobotnie wydanie Dzień Dobry TVN poprowadziły w duecie Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, a jednym z gości była Bożena Dykiel, która jest ambasadorką akcji Twarze depresji. W pewnym momencie rozmowa zaczęła wymykać się spod kontroli. Aktorka nie tylko zaczęła wypowiadać się na temat wyolbrzymiania skutków pandemii koronawirusa, ale też zaczęła reklamować na antenie antydepresyjne okulary. Agnieszka Woźniak-Starak natychmiast przerwała wywiad i zaprosiła widzów na serwis informacyjny.

Tuż po emisji programu w sieci rozgorzała dyskusja na temat tego, co działo się na antenie. Jak na kłopotliwą rozmowę zareagowała stacja?

TVN odcina się od wywiadu z Bożeną Dykiel

Bożena Dykiel zaczęła opowiadać, że depresja bierze się z niedoboru litu i należy nie jeść byle czego, jeść dobre rzeczy, a poza tym ruszać się, czytać, nie tylko gapić się w telefon i telewizor. Nie poczuła potrzeby, żeby wspomnieć o konieczność terapii czy podjęcia leczenia farmakologicznego. Zaczęła natomiast głosić swoje opinie na temat pandemii.

Ja bym to określiła tak: ostatnie dwa lata to jest walka świata z ludźmi – z bogaczami, którzy chcą nami rządzić. Takie jest moje przeświadczenie, bo jeżeli nas się zastrasza i jeżeli ciągle nas się lockdownuje, prawda, i nie pozwala się spotykać – powiedziała, ignorując prowadzące, które usilnie próbowały zmienić temat.

Po tym, jak materiał został wyemitowany na żywo w telewizji, wielu internautów zaczęło komentować poczynania aktorki w social mediach, a w komentarzach rozpętała się prawdziwa burza.

Sama stacja w żaden sposób nie ustosunkowała się do sprawy, uznając, że najlepszym wyjściem będzie przemilczenie materiału we wszystkich serwisach. Wczoraj na dziendobrytvn.pl ukazał się tekst o Bożenie Dykiel i akcji Twarze depresji, ale nie wspomniano nawet słowem o wizycie aktorki w śniadaniówce. Przytoczono natomiast najbardziej wyważone wypowiedzi Dykiel z konferencji prasowej kampanii.

Jednak internauci nie odpuszczają i drążą temat. Myślicie, że telewizja znajdzie sposób, jak wybrnąć z kłopotliwej sytuacji?


Bożena Dykiel na 46. FPFF w Gdyni

Bożena Dykiel na 46. FPFF w Gdyni

Po występie Bożeny Dykiel w sieci pojawiło się mnóstwo memów

Po występie Bożeny Dykiel w sieci pojawiło się mnóstwo memów

Bożena Dykiel - psycholożka komentuje jej wizytę w DDTVN, screen z Instagrama Zdrowa Głowa

Bożena Dykiel - psycholożka komentuje jej wizytę w DDTVN, screen z Instagrama Zdrowa Głowa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×