Jaga Hupało oceniła metamorfozę Małgorzaty Kożuchowskiej. Dlaczego czuje niedosyt? [WIDEO]

Jaga Hupało o metamorfozie Małgorzaty Kożuchowskiej

Jaga Hupała skomentowała metamorfozę Małgorzaty Kożuchowskiej. Stylistka fryzur oceniła image jednej z największych gwiazd serialowych w Polsce.

Jaga Hupało uważana jest za jedną z najbardziej znanych stylistek fryzur w kraju, z której usług korzystają osoby z pierwszych stron gazet. Od lat współpracuje z czołowymi polskimi gwiazdami, które powierzają jej dbanie o swój wizerunek. Dzięki temu artystka stała się powierniczką ich sekretów, a także postacią mającą spory wpływ na zmiany w ich życiu:

Ten moment zmiany, bez względu na to, czy gwiazda czy zwykły człowiek, jest to szczególny moment w życiu. I warto powierzyć tą zmianę zaufanej osobie.

Ostatnio bardzo dużo mówi się także o zmianach w wyglądzie Małgorzaty Kożuchowskiej, która zrezygnowała z zadziornej fryzury. Jak metamorfozę aktorki oceniła Hupało?

Niezmiennie wspaniała, piękna, inspirująca. Mnie trudno zszokować. Mam cały czas niedosyt zmian, chciałabym tych zmian więcej, dlatego cieszę się, że w każdym sezonie jest jakaś nowa odsłona i to jest bardzo optymistyczne, że dzięki zmianą wizerunku możemy pokazać nową siebie, nową jakość. Nowy styl może być impulsem innych zmian i tego bardzo potrzebujemy, mamy to naturalnie w naturze ludzkiej.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska chłodzi swoje boskie ciało w basenie! Widok gwiazdy w seksownym bikini to prawdziwy rarytas!

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska i Olga Bołądź w nowym serialu TVN

Zobacz: “Kryminalni” wracają do TVN-u! Wiemy, kto pojawi się w obsadzie!


scena z: Małgorzata Kożuchowska, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Małgorzata Kożuchowska, fot. Podlewski/AKPA

Małgorzata Kożuchowska zrobiła sobie grzywkę z przedziałkiem

Małgorzata Kożuchowska zrobiła sobie grzywkę z przedziałkiem

Małgorzata Kożuchowska - Gala Zamknięcia 12. Festiwalu Reżyserii Filmowej

Małgorzata Kożuchowska - Gala Zamknięcia 12. Festiwalu Reżyserii Filmowej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×