Maja Włoszczowska oficjalnie o udziale w „TzG”. Tłumaczy, dlaczego poprzednim razem odrzuciła ofertę Polsatu i

Maja Włoszczowska

Maja Włoszczowska

Maja Włoszczowska powiększyła grono uczestników najnowszej edycji show Taniec z gwiazdami. Dlaczego kolarka zdecydowała się wziąć udział w programie?

Maja Włoszczowska, to polska kolarka górska, która ma na swoim koncie wiele osiągnięć. Polka dwukrotnie została wicemistrzynią olimpijską, a także złotą medalistką mistrzostw świata w wyścigu elity MTB oraz w maratonie MTB. Włoszczowska wielokrotnie zdobyła tytuł mistrzyni i wicemistrzyni Europy oraz mistrzyni Polski w cross-country. W październiku 2021 roku oficjalnie zakończyła karierę sportową.

Wiosną 2018 roku sportsmenka wzięła udział w trzecim sezonie programu TVN Agent – Gwiazdy. To jednak niejedyne show, w jakim zdecydowała się wystąpić, ponieważ już niebawem będziemy ją mogli zobaczyć w hicie Polsatu – Taniec z gwiazdami. Kolarka nie może się już doczekać przygotowań do programu.

Maja Włoszczowska o udziale w programie Taniec z gwiazdami

Dlaczego Maja Włoszczowska zdecydowała się wziąć udział w programie? O to zapytała ją reporterka Jastrząb Post.

Przede wszystkim wreszcie mogę. Skończyłam swoją karierę kolarską, a zawsze ten taniec rozpoczynał się w sierpniu więc nigdy nie miałam możliwości, aby wziąć w nim udział, a miałam na to ochotę, marzenie już dawno. Jak pojawiła się taka możliwość, to skorzystałam z wielką przyjemnością. Po pierwsze, jak każdy chciałabym nauczyć się tańczyć, Po drugie słyszałam od uczestników, innych sportowców, że jest to fantastyczna przygoda. Na pewno masa nowych ludzi, masa emocji i po tym klasztornym życiu kolarza, sportowca chętnie w ten większy świat na chwilę wskoczę.

Maja nie ukrywa, że już dawno marzyła, aby wziąć udział w programie Taniec z Gwiazdami:

Kilka lat temu miałam taką propozycję. Żałowałam bardzo, że nie mogę wziąć udziału, ale najwyraźniej taniec musiałam poczekać, ja musiałam poczekać i teraz będę mogła z niego czerpać jeszcze więcej przyjemności bez ciśnienia, że kolejne zgrupowania, zawody nachodzą, tylko w 100% skupić się na tym.

Dlaczego Maja stwierdziła, że prowadziła klasztorne życie?

Życie sportowca wygląda tak, że wstajemy, jemy, trenujemy, śpimy, jemy, trenujemy, śpimy w różnych konfiguracjach, ale zasadniczo nic poza tym, żadnych imprez. Jasne – bardzo dużo się dzieje w okolicy wyścigów, mamy też media, ale to jest tak, że jest wyścig, potem szybkie wywiady po i regeneracja, transport na kolejne zawody. W związku z tym cały czas w takim hermetycznym środowisku, cały czas transport z dużymi ograniczeniami, co też jest fajne. Ja bardzo lubiłam to życie sportowca. Ale chętnie teraz połączę to z show, którym jest Taniec z Gwiazdami. Poznam nowych ludzi, ubiorę się jak kobieta i mam nadzieję, że czeka mnie fajna przygoda.

Którego z jurorów Maja boi się najbardziej?

Pani Iwony. Ona ocenia taniec więc z perspektywy sportowca będę chciała wykonać wszystko idealnie i perfekcyjnie. W związku z czym je jej oceny mogą być najbardziej bolesne, jeżeli coś na parkiecie nie wyjdzie. Natomiast ja mam nadzieję, że nie będzie powodów do obaw i będę mogła tylko dziękować jurorom za same 10-tki i nie będzie się czego bać.

Będziecie jej kibicować?


Maja Włoszczowska - Agent Gwiazdy 3, konferencja prasowa

Maja Włoszczowska - Agent Gwiazdy 3, konferencja prasowa

Maja Włoszczowska gosciem śniadaniówki

Maja Włoszczowska gosciem śniadaniówki

Maja Włoszczowska z partnerem - Gala Mistrzów Sportu 2016

Maja Włoszczowska z partnerem - Gala Mistrzów Sportu 2016

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live zdrowia chleb kosztuje co mamo tato łumiec4e robic jeździc na rowerze i politykać wow czyli nic a inni prawnikują tancują śpiewają księgują spawają glazują reperują gotują i kopią piłke przy grillu co weekend itd i to tyle

  • Gość pisze:

    Taki live zdrowia chleb kosztuje co mamo tato łumiec4e robic jeździc na rowerze i politykać wow a inni tancują śpiewają księgują spawają glazują reperują gotują i kopią piłke przy grillu co weekend itd i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×