Szukaj

Maja Sablewska ostro podsumowała hejt pod swoim adresem: „Jeba* strach” [WIDEO]

Maja Sablewska o hejcie w social mediach

Maja Sablewska opowiedziała o swojej reakcji na hejt w social mediach i zachowanie Internautów. Co najbardziej ją zaskoczyło? Gwiazda nie szczędziła mocnych słów! Zobaczcie wideo!

Pod koniec marca w Arkadii odbyło się niezwykłe wydarzenie, pozwalające poznać najnowsze trendy w makijażu- Sephora Trend Report. Oczywiście żadne z wydarzeń nie może odbyć się bez gwiazd. Właśnie dlatego podziwiać trendy przyszły m.in Anna Wendzikowska, Julia Wieniawa, Omenaa Mensah a także Maja Sablewska, wokół której instagrama jest ostatnio bardzo dużo zamieszania:

Nie do końca rozumiem, ale szanuję ten hejt, który się rozlał pod zdjęciami na moim instagramie. Natomiast jedna rzecz jest bardzo ważna. Ludzie mogą mnie krytykować. Ale jeżeli oddaję się w ręce artysty, fotografa i podpisuję te zdjęcia- że są to zdjęcia wykonane przez taką i taką artystkę, no to chociażby przez wzgląd na szacunek do tej artystki, ludzie powinni się czasami ugryźć w język.

Druga rzecz jest taka, że to jest dopiero początek – ja się rozkręcam. Będzie więcej, będzie mocniej, będzie szczerze i prawdziwie. Ja sama się zmieniam, sama się odkrywam na nowo. Jest mi z tym fenomenalnie i nie chcę się ukrywać. Nie chcę robić czegoś, co się spodoba masie. Ja chcę robić coś, co się spodoba ludziom, którzy będą mnie czuć, którzy będą potrzebowali zmian i będą chcieli się inspirować. Ja nikogo na instagramie nie trzymam, ale absolutnie będę sobą i będę trzymała się swoich zasad.

Maja w dość odważnych słowach wypowiedziała się także na temat kobiet, które ją hejtują:

Te kobiety, które hejtują coś, co jest mocne, silne, a czasami lekko dwuznaczne, bo o tą dwuznaczność też chodzi. A ja zawsze mówię jedno- i w moim programie w tej edycji, którą teraz robię mówię – J*bać strach.

Czekacie na więcej zdjęć Mai?

Maja Sablewska ostro zaszalała na wiosnę! Półnaga stylistka TVN Style pozuje w luksusowych majtkach! Ten francuski szał mody kosztuje fortunę!

Jasne włosy Mai Sablewskiej to już wspomnienie! Gwiazda postawiła na mocną zmianę!

Sablewska totalnie odmieniła Iwonę Węgrowską! Wygląda tak, że “WOW”! Lepiej niż Doda!


Maja Sablewska – Sephora Trend Report 2019

Maja Sablewska – Sephora Trend Report 2019

Maja Sablewska przefarbowała włosy

Maja Sablewska przefarbowała włosy

Maja Sablewska przesadziła z kwasami

Maja Sablewska przesadziła z kwasami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×