Szukaj

Maja Hyży o chrzcie córki. Ma piękne plany, ale mogą nie wypalić. Wszystko zależy od jednego [WIDEO]

Maja Hyży o chrzcie córki

Maja Hyży o chrzcie córki. Zdradziła nam, kiedy prawdopodobnie odbędzie się wydarzenie i co (a w zasadzie kto) ma wpływ na spełnienie jej planów.

Maja Hyży dwa tygodnie temu została mamą. Wokalistka urodziła swoje trzecie dziecko. Na świat przyszła dziewczynka, która otrzymała imię Antonina. Póki co gwiazda nie odsłoniła twarzy swojej małej księżniczki. Zabrała ją za to na salony – na imprezę, na której promowała perfumy sygnowane jej twarzą.

Macierzyństwo dodało Mai skrzydeł. Finalistka X-Factora z radością opowiedziała nam, jak bardzo dobrze po latach odnalazła się ponownie w roli mamy. Antosia stała się obecnie najważniejszą osobą w jej życiu. Gwiazda zaplanowała już nawet chrzciny, które chciałby zorganizować pod koniec roku.

Maja Hyży o chrzcie córki. Czego się obawia?

Hyży w rozmowie z reporterką Jastrząb Post podzieliła się swoimi przemyśleniami dotyczącymi chrztu córeczki. Obawia się, że jej perfekcyjny scenariusz może nie wypalić, jeśli na miejscu zabraknie jednej z bliskich osób.

Dla Mai rodzina jest na pierwszym miejscu, dlatego nie wyobraża sobie, by w tak szczególnym dniu, jakim jest chrzest jej dziecka, miałoby zabraknąć jej siostry mieszkającej na co dzień za Odrą. Ona również lada dzień urodzi, dlatego Hyży chciałaby zorganizować łączone chrzciny.

Myślimy o chrzcie w zimie. Jedziemy do Kołobrzegu na święta, będzie też moja siostra, która będzie z maleństwem. Głośno zastanawiamy się nad tym, żeby zrobić chrzciny wspólnie. Jak wyjdzie to zobaczymy, bo siostra mieszka w Niemczech, więc to też jest bardziej skomplikowane. Czas pokaże.

Skoro plan na chrzciny już jest, to co z rodzicami chrzestnymi?

Mam pomysł na rodziców chrzestnych. Ale nie będę o tym mówić. To nie będzie zaskoczenie.

Maja ma zdecydowanie inne podejście do chrztu niż rodzice Henia- Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.


Maja Hyży z córeczką

Maja Hyży z córeczką

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży pokazała Antosię

Maja Hyży pokazała Antosię

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×