Szukaj

Maja Hyży z maleńką córeczką na imprezie. Wielki debiut Antosi na salonach

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży pokazała się po raz pierwszy z córeczką na oficjalnym wyjściu. Młoda mama została ambasadorką znanych perfum.

Maja Hyży zasłynęła na polskiej scenie muzycznej w 2013 roku, gdy wspólnie z ówczesnym mężem wzięła udział w muzycznym show TVN. Po finale X Factor para rozstała się. Wokalistka do tej pory była mamą dwóch synów-bliźniaków. Jednak kilka miesięcy temu ogłosiła, że wraz ze swoim obecnym partnerem Konradem zostaną rodzicami. W rozmowie z Galą zdradziła, że jest bardzo szczęśliwa:

Od ośmiu lat jestem mamą cudownych bliźniaków, ale od początku czułam, że moje zasoby macierzyństwa są znacznie większe i czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka – powiedziała Hyży.

Aktualnie para przywitała już na świecie córeczkę Antosię. Dumna mama co rusz publikuje zdjęcia razem z dziewczynką na swoim Instagramie. Ostatnie pojawiło się z okazji ukończenia przez malutką pierwszego tygodnia życia. Maja nie posiada się ze szczęścia i odkrywa macierzyństwo na nowo. Nie kryje także sposobu przyjścia Antoniny na świat. Bez ceregieli zdradziła swoim obserwatorom szczegóły cesarskiego cięcia. Chętnie również dzieli się zakupowymi zdobyczami. Pokazała nawet zdjęcie wyprawki Antoniny. Trzeba przyznać, że mama zaopatrzyła malutką w piękny zestaw.

Maja Hyży z córeczką na evencie

Maja stara się korzystać, ile się da ze zniesionych przez rząd obostrzeń. W końcu na nowo pojawiają się imprezy branżowe, w których młoda mama chętnie bierze udział. 23 lipca miała miejsce premiera nowych perfum, na której pojawiła się Hyży wraz z malutką córeczką. Artystka została ambasadorką zapachu.

Na wydarzeniu pojawiła się w dwukolorowej sukience, która przewiązana w pasie, podkreślała jej smukłe kształty. Ciężko doszukiwać się śladu po ciąży. Mało kto domyśliłby się, że zaledwie tydzień temu powitała na świecie swoją córeczkę. Do sukienki Maja wybrała kolorowe trampki z wakacyjnym wzorem.

Gwiazda postawiła na rozpuszczone włosy, spięte ozdobną wsuwką. Całość dopełniła żółtym makijażem. Natomiast Antosia w czasie imprezy wypoczywała w pięknym wózku z kwiatowymi wzorami.


Maja Hyży z córeczką

Maja Hyży z córeczką

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×