Dziś Dzień Kobiet. Z jakich zabiegów korzystają znane Polki, by wyglądać pięknie? Znamy ich sekret [WIDEO]

BELLA: dr Magdalena Łopuszyńska o zabiegach upiększających

BELLA: dr Magdalena Łopuszyńska o zabiegach upiększających

Dr n. med. Magdalena Łopuszyńska, założycielka kliniki medycyny estetycznej Bella, zdradziła nam sekret pięknego wyglądu i jakie są najnowocześniejsze zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii. Jak znane Polki dbają o urodę? Co robią, by zatrzymać upływający czas?

Gabinet kosmetyki lekarskiej BELLA istnieje już 25 lat. Właścicielem gabinetu jest dr n. med., dermatolog, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej – Magdalena Łopuszyńska, która pracuje codziennie jako dermatolog i lekarz medycyny estetycznej, a także nadzoruje prace całego personelu. Podczas spotkania prasowego, gdzie przedstawiono najnowocześniejszy sprzęt do medycyny estetycznej laser Fotona Star Walker opowiedziała, jakie zabiegi teraz są najbardziej na czasie.

W moim gabinecie możemy wykonać wszystkie zabiegi, które dotyczą odmładzania i leczenia skóry. Takie, które już są znane od bardzo wielu lat czyli np. pilingi chemiczne i mikrodermabrazję, możemy wykonywać bardzo skomplikowane zabiegi przy pomocy laserów trzeciej generacji, które charakteryzują się wielkimi mocami i pikosekundowymi czasami działania, a więc muszę mieć bardzo dużą bazę sprzętową, aby do każdego pacjenta dobrać odpowiedni zabieg, w zależności od jego stanu skóry, w zależności od jego kieszeni i problemów.- powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post dr n.med. Magdalena Łopuszyńska.

Sławomir Sobusiak, dyrektor zarządzający BTL, nie ukrywa, że ich lasery dostępne są jedynie w najlepszych polskich klinkach, a właśnie do takich należy gabinet kosmetyki lekarskiej BELLA.

Staramy się od wielu lat pracować z najlepszymi klinikami w Polsce, w celu rozwoju i gabinetów i produktów, które mamy w swoim portfolio. Pani doktor używa laserów prawie rok. Bardziej pod kątem odmładzania, resurfacingu, takiej medycyny estetycznej, ale również lasera Star Walker, który jest dedykowany pod kątem redukcji przebarwień, melazmy i bardzo nowoczesnych procedur zabiegowych. Tak naprawdę nie ma znaczenia, czy przychodzi pacjent  w wieku 20, 30 czy 40 lat. Dla każdego pacjenta jest indywidualna procedura zabiegowa, indywidualnie dobrana pod kątem jego cery, efektów, które chce uzyskać, jak również możliwości, które nam fizycznie daje każde urządzenie.

Dlaczego dr Magdalena Łopuszyńska zdecydowała się na współpracę z marką BTL i jakie zabiegi poleca?

Btl to marka, która jest od wielu lat na rynku. Dystrybuuje amerykańską markę Fotona, która pracuje nad technologiami laserowymi. Ponieważ nie ma jeszcze tak dużego słońca, polecam zabiegi laserowe. Już niedługo, kiedy pacjenci zaczną wychodzić na świeże powietrze i skóra będzie opalona, no to niestety zabiegów laserowych przez krótki czas nie będziemy mogli wykonywać. Ale mamy całą masę innych zabiegów, jak mezoterapię, mezoterapie próżniowe, dermapenowe także gama zabiegów jest bogata.

Cała rozmowa poniżej.


Spotkanie prasowe w gabinecie Bella
Spotkanie prasowe w gabinecie Bella
Spotkanie prasowe w gabinecie Bella

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

×