Szukaj

Jedno zdanie, które mówi wszystko. Magda Narożna o relacji z byłym mężem. Opowiedziała też o planach na święta

Magda Narożna o relacji z byłym mężem

Magda Narożna o relacji z byłym mężem

Magda Narożna już jakiś czas temu rozwiodła się ze swoim mężem, który był również członkiem zespołu Piękni i Młodzi. Nadal łączy ich jednak wspólna córka. Czy spędzą razem tegoroczne święta?

2020 rok zaczął się od Magdy Narożnej skandalem. Za kulisami sylwestrowego koncertu w Zakopanem doszło do szarpaniny pomiędzy jej byłym mężem i obecnym partnerem. Po tym incydencie Dawid Narożny został usunięty z formacji. Skandal nie zaszkodził jej twórczości. Resztę roku zdecydowanie może zaliczyć za udaną. Mimo pandemii gwiazda disco-polo wzięła udział w kilku programach telewizyjnych i podpisała kontrakt z Polsatem. Już na wiosnę zobaczymy ją w nowej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Magda Narożna o relacji z byłym mężem

Magda Narożna powoli zaczyna układać życie na nowo. Z nowym partnerem jest bardzo szczęśliwa, a kilka miesięcy temu pochwaliła się, że są już po zaręczynach. Wokalistka przez kilka ostatnich miesięcy mogła cieszyć się czasem spędzonym z rodziną. Do tej pory jej życie było wypełnione koncertami.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jakie ma plany na nadchodzące święta i jakie relacje łączą ją obecnie z byłym mężem.

Nie ukrywam, że do tej pory święta spędzaliśmy poza domem. Oczywiście na opłatku byliśmy, pierwszy dzień wigilii spędzaliśmy z rodziną, staraliśmy się odwiedzić większość bliskich, aby tym opłatkiem się podzielić. A na ogół tego pierwszego, drugiego dnia świąt graliśmy. Więc teraz na pewno będzie to coś innego. Będzie dużo spokoju. Na spokojnie będzie można ubrać choinkę. Może dużo przemyśleń warto będzie zrobić w tym czasie. Na pewno wigilię spędzimy w gronie rodzinnym, ale jak to będzie, nie wiemy, bo też mamy tę rodzinę porozrzucaną troszkę po Polsce i świecie. Nie wiemy, czy dane nam będzie spotkać się z nimi i co się będzie działo. Nie ma co gdybać.

Były mąż Magdy zaledwie kilka dni temu powitał na świecie syna, ona z kolei snuje poważne plany na przyszłość u boku nowego partnera. Jak teraz wyglądają ich relacje?

Na chwilę obecną to w ogóle chciałabym unikać tego tematu.

Cała rozmowa poniżej.


Dawid Narożny i Joanna

Dawid Narożny i Joanna

Dawid Narożny zostanie ojcem. Joanna ma duży brzuszek

Dawid Narożny zostanie ojcem. Joanna ma duży brzuszek

Magda Narożna

Magda Narożna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×