Śmierć Karoliny Sztafy z „Big Brothera” wstrząsnęła Madzią Wójcik. Były blisko. Opowiedziała, jakie miała plany na przyszłość

Madzia Wójcik wspomina Karolinę Sztafę

Madzia Wójcik wspomina Karolinę Sztafę

Magda Wójcik wspomina dla nas Karolinę Sztafę z Big Brothera. Jak ją zapamiętała? Jak zareagowała na informację o śmierci uczestniczki ostatniej edycji show? 

Karolina Sztafa zmarła w nocy z 20 na 21 listopada. Miała 35 lat. Zostawiła męża Łukasza i dwie córki – 9-letnią Wiktorię i 12-letnią Weronikę. Szersza publiczność poznała ją za sprawą drugiej edycji reaktywowanego Big Brothera. Uczestniczka odpadła z programu już po dwóch tygodniach. Fani zapamiętali ją jednak jako pewną siebie i silną kobietę.

Wygram Big Brothera, bo jeżeli będzie to cel, który będę chciała osiągnąć, to to zrobię – deklarowała gwiazda.

O śmierci Karoliny poinformowała jej koleżanka, Anna Klimpel.

Dzisiaj w nocy odeszła nasza koleżanka Karolina Sztafa. Z całego serca współczuję jej bliskim i rodzinie. Spoczywaj w spokoju, Karola. Całe życie, że zdążyłaś odpuścić przeszłość i brałaś od życia jak najwięcej tu i teraz. Na pewno byłaś cudowną mamą. R.I.P. – napisała.

Przyczyną śmierci Karoliny był rak kości. Wcześniej choroba została źle zdiagnozowana przez lekarzy, przez co najprawdopodobniej prowadzono jej leczenie w kierunku innego schorzenia.

Karolina w Domu Wielkiego Brata nie zagrzała długo miejsca. Odpadła już po dwóch tygodniach, ale dała się zapamiętać jako przebojowa, pełna chęci do życia uczestniczka. W rozmowie z mieszkańcami zwierzyła się, że jest DDA (dorosłe dziecko alkoholika). W trakcie show miała okazję poznać zwyciężczynię poprzedniego sezonu – Madzię Wójcik.

Jak Magda zapamiętała Karolinę?

Madzia Wójcik wspomina Karolinę Sztafę z Big Brothera

Reporterka Jastrząb Post zapytała Madzię o to, jak zareagowała na informację o śmierci młodej uczestniczki programu, który sama wygrała.

Byłam w szoku. Nie wiedziałam, że miała problemy zdrowotne. Przerażające. Młoda, piękna dziewczyna, mama dwojga dzieci. Smutne. Po tym, co się wydarzyło, usiadłam i miałam taką załamkę, ale też motywację do tego, aby brać życie jak się da i codziennie się budzić, doceniać to, co się ma i być szczęśliwym. Czasami jakieś bzdury nas denerwują, a nigdy nie wiadomo, co wydarzy się następnego dnia.

Jak wspomina Karolinę, z którą miała okazję się poznać? Okazuje się, że Sztafa miała plany związane ze swoją dalszą karierą, które niespodziewanie pokrzyżowała choroba:

Ja Karolinę spotkałam kilka razy na eventach i w programie. Za każdym razem jak ją widziałam, to była osoba pełna życia, kochająca mama. Chciała rozwijać karierę. Wielka szkoda.

Cała rozmowa poniżej.


Karolina Sztafa nie żyje

Karolina Sztafa nie żyje

Karolina Sztafa - Big Brother 2

Karolina Sztafa - Big Brother 2

Karolina Sztafa szeregowała uczestników

Karolina Sztafa szeregowała uczestników

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×