Nie żyje gwiazda ostatniej edycji polskiego „Big Brothera”. Miała tylko 35 lat. „Zabrała ją choroba”

Gwiazda Big Brothera nie żyje

Gwiazda Big Brothera nie żyje

Nie żyje uczestniczka drugiej edycji reaktywowanego po latach Big Brothera. Zmarła w wieku 35 lat. Osierociła dwie córeczki. O jej śmierci poinformowała inna bohaterka show.

TVN w 2019 roku zdecydował się reaktywować po 16 latach Big Brothera. Trącące myszką show okazało się niemałym hitem ramówki TVN7. Oglądalność była na tyle wysoka, że stacja postanowiła wyemitować nie jedną, a dwie edycje. Pierwszy sezon wygrała Madzia Wójcik, a drugi Kamil Lemieszewski. Łącznie o główną nagrodę, czyli 100 tysięcy złotych, walczyło 20 uczestników.

W ostatniej odsłonie pojawiła się Karolina Sztafa. Jej przygoda z show nie trwała jednak długo. Pochodząca z gór kandydatka wyprowadziła się z willi naszpikowanej kamerami już po dwóch tygodniach. Nie zyskała większej sympatii współlokatorów i widzów, ale dała się poznać jako pewna siebie kobieta. Wchodząc do domu Wielkiego Brata mówiła:

Wygram Big Brothera, bo jeżeli będzie to cel, który będę chciała osiągnąć, to to zrobię.

Pokazała się też z bardziej wrażliwej strony. Nie potrafiła powstrzymać łez, gdy opowiadając historię swojego życia nawiązała do problemów alkoholowych w jej rodzinie:

Pamiętam jak dzisiaj, jak poszukiwałam taty po knajpach. Byłam samotnym dzieckiem.

Dziś media obiegły tragiczne wieści. Karolina Sztafa nie żyje. Zmarła w nocy z 19 na 20 listopada. Szczegóły poniżej.

Karolina Sztafa nie żyje. Zmarła gwiazda Big Brothera

Anna Klimpel zamieściła w social mediach łamiący serce wpis o następującej treści:

Dzisiaj w nocy odeszła nasza koleżanka Karolina Sztafa. Z całego serca współczuję jej bliskim i rodzinie. Spoczywaj w spokoju, Karola. Całe życie, że zdążyłaś odpuścić przeszłość i brałaś od życia jak najwięcej tu i teraz. Na pewno byłaś cudowną mamą. R.I.P.

Uczestniczka, która rywalizowała z Karoliną o nagrodę główną, zdradziła, jak zapamiętała swoją rywalkę:

Z pewnością chciałaby, aby każdy ją zapamiętał uśmiechniętą i z makijażem. Lubiła świecić i przyciągać uwagę. (…) Znam mało szczegółów na temat odejścia Karoliny. Zabrała ją choroba. Nie zadawajcie mi proszę pytań na ten temat. Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Pomódlcie się za Karolinę

Szczegółowe przyczyny śmierci Karoliny Sztafy nie są znane. Z wpisu jej koleżanki wiadomo jedynie, że 35-latka do końca walczyła o życie, zmagając się z ciężką chorobą.

Zobacz także: Aż pięciu bohaterów „Wielkiego Brata” i „Baru” zginęło w tajemniczych okolicznościach. To brzmi jak jakieś fatum

Śmierć Karoliny wstrząsnęła innymi gwiazdami Big Brothera. W sekcji komentarzy na profilu Jastrząb Post na Instagramie pojawiły się takie oto komentarze od gwiazd poprzedniej edycji formatu – Angeliki Głaczkowskiej, Madzi Wójcik i Marleny Klimczyk:

Gwiazdy Big Brothera żegnają Karolinę Sztafę

Gwiazdy Big Brothera żegnają Karolinę Sztafę

 

Kim była Karolina Sztafa z Big Brothera?

Karolina Sztafa w pierwszym odcinku swojej edycji wyznała, że uwielbia kontakt z naturą. Jak jednak podkreślała, wypoczynek na łonie natury to tylko jedna strona jej osobowości. Zapewniała, że lubi czasem zaszaleć, dobrze się bawić – szczególnie gdy może odsłonić swoją kobiecość.

Jestem flirciarą, przyznaję się do tego i dobrze mi z tym – tak przedstawiała się w krótkim filmiku przygotowanym na potrzeby programu.

W tym samym nagraniu wyznała, że „lubi błyszczeć”, a jej motto życiowe to: „Pokochaj najpierw siebie, a później pozwól, żeby inni ludzie pokochali ciebie”. Prywatnie była zamężna:

Mąż jest bardzo dumny ze mnie. Jest to bardzo piękne. Powiedział, że fala hejtu na moją osobę jest ogromna. Zgłaszając się do tego programu mój mąż powiedział mi, że spotkam się z ogromnym niezrozumieniem. Zdawałam sobie z tego sprawę, bo nigdy nie można było przejść obok mnie obojętnie. Faktycznie jest tak w moim życiu, że albo się mnie kocha, albo nienawidzi. Jest mi z tym dobrze – mówiła Karolina Sztafa w wywiadzie dla Pomponika.

Gdy zdecydowała się wziąć udział w show, dostała ogromne wsparcie od swojej drugiej połówki:

Mój mąż zmniejszył sobie etat pracy, by zająć się dziewczynkami. Jest wspaniałym ojcem, nie martwiłam się o to wchodząc do programu. Moje dzieci odziedziczyły charakter po mnie. Radzą sobie w tym świecie doskonale – powiedziała.

Karolina Sztafa miała męża Łukasza i dwie córki – 9-letnią Wiktorię i 12-letnią Weronikę. Ukończyła studia pedagogiczne na kierunku resocjalizacja. Zawodowo spełniała się jako selekcjonerka w klubie.

Poniżej wywiad, jakiego Karolina udzieliła serwisowi Przeambitni:


Karolina Sztafa nie żyje

Karolina Sztafa nie żyje

Karolina Sztafa z Big Brothera nie żyje

Karolina Sztafa z Big Brothera nie żyje

Karolina Sztafa z Big Brothera nie żyje

Karolina Sztafa z Big Brothera nie żyje

Komentarze

 • Gość Toja pisze:

  Nie jest wiadomo czy była zaszczepiona. Fakt jest taki że Pfizer chce ukrycia efektów ubocznych na 75lat. Dużo osób po szczepionkach nagle choruje na raka albo serce i umiera. W swoim otoczeniu mam cztery przykłady osób, które nie miały wcześniej takich chorób, a nagle zachorowały i zmarły. Przypadek? Może tak może nie. Pfizer nie powie prawdy.

 • Gość pisze:

  Rak nowotwór złośliwy bo przecież nie na grypę lub covid zmarla po ciężkiej chorobie tyle ta jej psiapsiulka znała rodzaj raka ale jest uprzywilejowana nie powie jakie to szlachetne Żyg

 • Gość pisze:

  A kasy mi nie oddała. Kto mi teraz zwróci 210 zł za szampana i krewetki w royalsie?

 • Gość pisze:

  Szokująca, jest śmierć tak młodej osoby z powodu choroby. Tym bardziej, jak nie pisze się, jakiej. Wiem że to z jednej strony prywatna sprawa, ale jak jak mloda osoba odchodzi, to chcemy wiedzieć vo się dzieje, na jakie zagrożenia mamy uważać.

 • Gość pisze:

  Straszne taka młoda osoba.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×