Tak wyglądają castingi do „M jak miłość”. Tomáš Kollárik zdradził, przez co musiał przejść. Nie było łatwo [WIDEO]

Tomáš Kollárik o M jak miłość

Tomáš Kollárik o M jak miłość

Tomáš Kollárik od kilku lat gra w serialu M jak Miłość. Wciela się tam w lubianą przez widzów postać Janka. Okazuje się, że nie tak łatwo było dostać się do popularnej telenoweli. Znamy szczegóły.

M jak Miłość to serial, który od pierwszego odcinka podbił serca widzów. Od ponad dwóch dekad znajduje się w czołówce najchętniej oglądanych produkcji w naszym kraju i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Scenarzystom cały czas nie brakuje bowiem kolejnych pomysłów na ciekawe wątki, a na planie  pojawia się wiele znanych gwiazd.

Swoją karierę od udziału w telenoweli rozpoczynali między innymi Kasia Cichopek czy bracia Mroczkowie. Udział w serialu spowodował również wzrost popularności Anny MuchyJoanny Koroniewskiej i Małgorzaty Kożuchowskiej. Również Tomáš Kollárik zawdzięcza produkcji spory sukces.

Tomáš Kollárik o castingu do serialu M jak Miłość

Tomáš od kilku lat regularnie gości na antenie TVP. Swoją przygodę z planem M jak miłość rozpoczął oczywiście od castingu, który udało mu się wygrać. W serialu gra posterunkowego Janka. Dzięki tej roli szybko zaskarbił sobie sympatię widzów i zyskał popularność.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, zdradził, jak ubiegał się o rolę:

Mój casting odbywał się już kilka lat temu. Był o tyle ciekawy, że o ile przyzwyczaiłem się, żeby o castingu po castingu zapomnieć, tzn. dać sobie bufor bezpieczeństwa, że oczywiście może się udać, ale trzeba być przygotowanym na wszystko. Po moim pierwszym etapie castingu, czyli przesłuchaniu, kiedy mieliśmy przygotowane teksty była dłuższa przerwa, która trwała kilka tygodni. Ja już nie liczyłem się z tym, że coś jeszcze może się z tego urodzić. Po miesiącu odezwano się do mnie z propozycją drugiego etapu castingu, po miesiącu trzeci etap.

Pochodzący z Czech Kollárik długo nie wiedział, czy dostał angaż w serialu:

Przesłuchania do tej postaci trwały dosyć długo, cieszę się, że w końcu producenci zdecydowali się na mnie. Teraz jesteśmy po przerwie wakacyjnej i produkcja rusza także czekamy na nowe scenariusze i zapraszamy do nowych odcinków M jak Miłość.

Jaka atmosfera panuje na planie serialu?

Atmosfera na planie serialu zawsze jest bardzo dobra, rodzinna. Wszyscy się dogadujemy. Serial współtworzą dwie ekipy, które w tym samym czasie kręcą dwa różne wątki, więc zawsze się uzupełniamy.

Jesteście fanami M jak Miłość?


M jak miłość, Janek (Tomas Kollarik)

M jak miłość, Janek (Tomas Kollarik)

Janek (Tomasz Kollarik), M jak miłość

Janek (Tomasz Kollarik), M jak miłość

M jak miłość odcinek 1457, Ula (Iga Krefft), Janek (Tomas Kollarik)

M jak miłość odcinek 1457, Ula (Iga Krefft), Janek (Tomas Kollarik)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×