Szukaj
Dziś piątek, 19.04.2019

Michał Szpak o mało nie eksplodował po słowach Kuby Wojewódzkiego! Oto, co mu powiedział [WIDEO]

Kuba Wojewódzki, Michał Szpak

Tego nie było w programie

Kuba Wojewódzki o płycie Michała Szpaka Dreamer

Niespełna miesiąc temu Michał Szpak powrócił z długo oczekiwaną nową płytą Dreamer. Album jest niezwykle zróżnicowany, znajdziemy na nim zarówno ballady, jak i mocniejsze brzmienia.

Jak się okazało, Michał ma powody do radości – jego płyta znalazła się na pierwszym miejscu najczęściej kupowanych albumów w Polsce, a pod jej wrażeniem jest nawet Kuba Wojewódzki:

Została przyjęta bardzo dobrze, zresztą wczoraj miałem okazję porozmawiania na ten temat z Kubą, który był bardzo mile zaskoczony i to jest opinia, która dla mnie ma wielkie znaczenie. To jest człowiek, który cały czas uczestniczy przy tworzeniu mojej osoby, przy narodzinach mnie. To było bardzo miłe kiedy jego opinia była szczera na temat tego materiału, co więcej płyta też znalazła się na pierwszym miejscu najczęściej kupowanych płyt w Polsce, więc jest to ogromne wyróżnienie.

Czy Michał myśli już o materiale na kolejny krążek?

Na razie skupiam się na tym, aby doprecyzować i stworzyć trasę Dreamer Tour, którabędzie miała swój początek 13 października, więc już nie mogę się doczekać, ale zarazem jestem super zestresowany, dlatego że muszę wszystko przygotować, razem ze scenografią. Bo ta trasa będzie wyjątkowa, będzie miała przypisaną konkretnie scenografię i będzie odbywała się w największych teatrach i filharmoniach w Polsce.

Trzymamy kciuki za Michała, a was zapraszamy na materiał.

Sexy stylizacja Michała Szpaka! Bardzo obcisłe spodnie podkreśliły jego wszystkie atuty!

Michał Szpak o zarobkach i „numerku z Kingą Rusin”. Kuba Wojewódzki wycisnął go jak cytrynę!

Michał Szpak przyłapany na tajnym spotkaniu! Miał ze sobą luksusowy prezent!

Maja Sablewska i Michał Szpak spotkali się po latach twarzą w twarz. Znamy kulisy rozmowy [WIDEO]Kogo bardziej cenisz – Andrzeja Piasecznego czy Michała Szpaka?

×