„Murem za Polskim Mundurem”. Kto wystąpi? Dotarliśmy do listy gwiazd. TVP ściągnęło nawet artystów z zagranicy

Gwiazdy na koncercie dla Żołnierzy

Gwiazdy na koncercie dla Żołnierzy

Telewizja Polska zorganizuje wielki koncert poparcia dla obrońców polskich granic, który będzie można obejrzeć 5 grudnia o godz. 18 w TVP1. Wiemy, kto wystąpi!

Jacek Kurski jakiś czas temu zapowiedział, że Telewizja Polska włączy się w akcję #MuremZaPolskimMundurem, która trwa od kilku tygodni, czyli od czasu, gdy zaostrzyła się sytuacja na granicy polsko-białoruskiej:

Telewizja Polska w jednej z baz Wojska Polskiego zorganizuje „wielki koncert poparcia dla obrońców polskich granic”. Wczoraj start TVP World, wkrótce koncert dla żołnierzy. Telewizja Polska #MuremZaPolskimMundurem Zapraszamy! – mówił prezes.

Przypomnijmy, że sytuacja na polsko-białoruskiej granicy jest niezwykle napięta. W związku z napływem nielegalnych migrantów konieczne było zamknięcie przejścia granicznego w Kuźnicy i zamontowanie na długości całej granicy prowizorycznego ogrodzenia z drutu kolczastego. Na wschodzie Polski stacjonują również służby mundurowe. Znajdują się tam oddziały Policji, Straży Granicznej, Wojska, a także Straż Pożarna, a nawet Leśnicy. To, co się tam dzieje budzi ogromne emocje. Społeczeństwo stara się, jak może wspierać mundurowych, ale myśli też o migrantach znajdujących się w trudnej sytuacji. Pojawiło się mnóstwo akcji wspierających każdą ze stron. Organizowane są zbiórki zarówno dla cudzoziemców, jak i dla mundurowych broniących naszych granic.

Telewizja Polska szykuje koncert. Wiemy, kto w nim wystąpi.

Kto wystąpi w koncercie TVP Murem za Polskim Mundurem?

Głośno zapowiadany przez Jacka Kurskiego koncert Murem za Polskim Mundurem odbędzie się w najbliższą niedzielę w bazie wojskowej w Mińsku Mazowieckim pod Warszawą.

Tak ja obiecał prezes TVP, wystąpią zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy. Dowiedzieliśmy się jakie. Ze Stanów Zjednoczonych przyleci zespół No Mercy, którego przebój Where do you go potrafi zanucić wielu Polaków. Będzie także Loona z hitem Bailando, Oceana, Jenny Berggren, Lou Bega, Capitan Jack i Ingrid, która niedawno gościła w naszym kraju.

Z rodzimych gwiazd zaproszenie przyjęli: Viki Gabor, Halina Frąckowiak, Trubadurzy z Elwirą z zespołu Mejk. No i oczywiście Edyta Górniak, która szykuje niespodziankę dla publiczności.

Takiej sytuacji nie było od czasów II wojny światowej. Melduję się na froncie artystycznym i tak dołączam do dzielnych chłopców na granicy, którzy bronią mojej ojczyzny. Cieszy mnie to, że TVP organizuje taki koncert, bo jest bardzo potrzebny – powiedział Marian Lichtman z Trubadurów.

Będziecie oglądać koncert Murem za Polskim Mundurem?


Edyta Górniak na koncercie w Nowym Targu

Edyta Górniak na koncercie w Nowym Targu

Edyta Górniak zagrała pierwszy koncert od dwóch lat

Edyta Górniak zagrała pierwszy koncert od dwóch lat

Viki Gabor – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Viki Gabor – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Komentarze

 • Dla Polski pisze:

  Ja bym poprosił Górniak żeby zaśpiewała hymn Polski dla wszystkich którzy chcą bronić granicy.
  Od razu będą mieli jeszcze więcej siły do obrony.

 • Gość pisze:

  To nie zaslaniajcie sami narazicie siebie i swoich bliskich kto tego nie doznał na swojej skórze to nie zrozumie i głupoty pisze

 • Gość pisze:

  Gabor do domu uczyc sie

 • Tomek Kowalczyk pisze:

  Same pisiory wstąpią,na czele z Gòrniak.

 • Anna pisze:

  Viki Gabor to śliczna dziewczyna i ma piękny głos.

 • Gość Poznaniak57 pisze:

  No cóż…bozia dała głos,ale móżdżek ptasi haha to o Durniak.Będą polskie wycierusy estradowe i stary pryk z trubadurów.TVP ma dużo pieniędzy…publicznych.Żałość ogarnia….Halinka też? To już chyba demencja.

  • 100-latek pisze:

   Jeśli ,,stary pryk,, ma być głosem w dyskusji, to rozmawiaj z samym sobą.

  • Stara baba pisze:

   O dziecku piszesz .Wiki jest dzieckiem i możesz się doczekać pozwu. Wykolejonych psychopatów na tym forum jest nazbyt wielu. Was trzeba zaczipowac jako jednostki niebezpieczne. Dzieciom ubliżać to przegięcie. Pewnie sowiecki Wojskowy Chór Pawłowa to coś dla was ,nikt nie pluł kiedy parę tygodni temu jeździł po Polsce. Bandycka Armia Sowiecka ma prawa w Polsce. Ktoś ich zaprosił i ktoś poszedł ich słuchać. To znamienne dla V kolumny i obcej agentury oraz przygłupów antypolskich.
   Dziecko należące do tego kraju, nie ma prawa śpiewać ? Bo co?Może gdyby śpiewała dla aborcjonistów i innych porabancow z piorunem byłoby dobrze?

 • Gość pisze:

  Ja prdle, żałosne

 • Gość Rezi pisze:

  Po raz trzeci Durniak za postawę antyszczepionkową i antycovidową została NAGRODZONA przez władzę. Do trzech razy sztuka. Zatem Obywatele, zaprzestajemy szczepić się, bezwzględnie ściagamy maseczki, a jak policjant podejdzie, to pokazujemy mu zdjęcie z mordą Durniak i mordą Kury.

  • GośćX pisze:

   A ja bym poszła jeszcze dalej – uważam, że w obecnej sytuacji każdy z nas powinien pozwać polski rząd przynajmniej na kilkaset tysięcy pln za zniszczenie nam 2 lat życia poprzez zmuszanie do siedzenia w domu, ograniczanie naszej aktywności i mobilności, utratę przez nas lub pogorszenie warunków pracy, torturowanie polegające na nakazie zasłanania ust i nosa, niszczenie edukacji na wszystkich poziomach, niszczenie naszego zdrowia i psychiki, nakłanianie poprzez zastraszanie do przyjęcia zastrzyku czegoś co zmienia nasze RNA, nie wiadomo z jakim skutkiem dla naszego zdrowia.

  • Gość pisze:

   Dokładnie

  • Gość pisze:

   Oj tyś chyba durniejszy!!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×