Pamiętacie In-Grid? Gwiazda „Tu Es Foutu” po latach odwiedziła Polskę. Ma nową fryzurę, ale my patrzymy na jej twarz. Wygląda na 47 lat?

In-Grid

In-Grid

In-Grid, twórczyni wielkich hitów sprzed 20 lat, pojawiła się w Polsce na koncercie w Koszalinie w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Jak obecnie wygląda gwiazda?

In-Grid, a właściwie Ingrid Alberini, zaczynała karierę w 2002 r. Wtedy to światło dzienne ujrzała jej pierwsza piosenka Tu es foutu, która z miejsca stała się wielkim przebojem. W kolejnych latach wydawała kolejne piosenki, słuchacze mogą pamiętać m.in. In-Tango czy I’m folle de toi.

Dzięki swoim przebojom szybko została okrzyknięta królową francuskiej piosenki. Po latach największej popularności ucichło o wokalistce. Wciąż wydawała kolejne piosenki, jednak nie powtórzyły one sukcesu pierwszych hitów. Obecnie wokalistka ma 47 lat. Wygląda na swój wiek?

In-Grid na koncercie Wakacyjnej Trasy Dwójki. Jak obecnie wygląda?

Aktualnie In-Grid koncertuje po Europie. Kilkukrotnie gościła w Polsce. W 2009 r. była zagraniczną gwiazdą Sopot Hit Festiwalu. Jej hity do dziś cieszą się sporym zainteresowaniem słuchaczy w naszym kraju i nie tylko.

In-Grid raz na jakiś czas przylatuje do naszego kraju, by zaśpiewać dla polskiej publiczności. Przyjęła zaproszenie TVP do udziału w koncercie w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki odbywającym się w Koszalinie. Przypomniała widzom swoje największe przeboje. Jak wygląda? Zmieniła fryzurę. Obecnie ma grzywkę i długie blond włosy. Jednak czas obchodzi się z nią bardzo łagodnie, bo nie wygląda na swój wiek.  Zajrzyjcie do naszej galerii.

Poniżej przypominamy wielki przebój In-Grid.

Kim jest In-Grid?

In-Grid, czyli Ingrid Alberini urodziła się 11 września 1973 w Guastalli. Jest włoską piosenkarką wykonująca muzykę pop i dance. Wszystkie swoje utwory wykonuje w języku francuskim, nie licząc ich wersji w języku angielskim przeznaczonych na rynek anglojęzyczny.

Działalność artystyczną rozpoczęła od nawiązania współpracy z włoskim duetem producentów Alfredem „Larrym” Pignagnoli i Marco Soncinim. Jej pierwszy singel Tu es foutu ukazał się w lipcu 2002 roku i był wielkim hitem. Kolejne single, In-Tango i Shock, promowały wydany w 2003 roku album Rendez-Vous. Dużą popularnością wokalistka cieszyła się szczególnie w Polsce, gdzie intensywnie koncertowała.

Jesienią 2003 roku była muzycznym gościem reality show Bar, emitowanego w telewizji Polsat. Wystąpiła także podczas polskich preselekcji do Konkursu Eurowizji. W 2005 ukazał się trzeci album piosenkarki, Voilà!, z hitem Mama mia. W 2006 roku została jedną z jurorek Sopot Festival. Pod koniec listopada 2007 roku do radia trafiła piosenka I Love, w której towarzyszył jej Stachursky. Uczestniczyła z tą piosenką w konkursie na zagraniczny hit lata podczas Sopot Hit Festiwal 2009, zajmując 4. miejsce.


In-Grid w Koszalinie - Wakacyjna Trasa Dwójki

In-Grid w Koszalinie - Wakacyjna Trasa Dwójki

In-Grid w Koszalinie - Wakacyjna Trasa Dwójki

In-Grid w Koszalinie - Wakacyjna Trasa Dwójki

In-Grid w Koszalinie - Wakacyjna Trasa Dwójki

In-Grid w Koszalinie - Wakacyjna Trasa Dwójki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

×