NewsyPartnerka Piotra Zelta przeszła metamorfozę i odjęła sobie lat. Odmieniona buszuje w rzepaku

Partnerka Piotra Zelta przeszła metamorfozę i odjęła sobie lat. Odmieniona buszuje w rzepaku

Piotr Zelt z partnerką
Piotr Zelt z partnerką
Źródło zdjęć: © Instagram.com

30.04.2024 17:44, aktual.: 30.04.2024 19:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piotr Zelt niewątpliwie poczuł wiosnę i buszował w rzepaku wraz z partnerką. Katarzyna przeszła metamorfozę i odmłodziła się o dobrych kilka lat. Jak wygląda obecnie partnerka aktora?

Piotr Zelt od kilku lat spotyka się z Katarzyną Krawczyk. Para planowała nawet ślub, bo w 2019 roku rozeszła się wieść o ich zaręczynach. Niestety, plany te pokrzyżowała pandemia i ceremonia na greckiej plaży została przełożona.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Piotr Zelt nie kryje się z poglądami politycznymi

Aktor nie ukrywa, że nie był zwolennikiem poprzedniej partii, która rządziła Polską przez 8 lat. Aktywnie włączał się też w kampanię wyborczą, namawiając Polaków, by udali się do urn i zagłosowali zgodnie ze swoimi przekonaniami. Jednak nie zamierzał bawić się w subtelności, pisząc o osobach, które popierały PiS.

Nikt normalny już nie broni PiS. Tylko trolle, patologia, nieroby i wykolejeńcy - przekazał na Instagramie.

W dość obcesowy sposób zwracał się też do Zbigniewa Ziobro. Przez to, że nie ukrywał poglądów, został wmanewrowany w materiał dla TVP.

Partnerka Piotra Zelta przeszła metamorfozę

Piotr Zelt spotkał Katarzynę Krawczyk po ciężkim doświadczeniu miłosnym. Była partnerka zdradziła go i wmówiła, że dziecko, które urodziła, było jego. Aktor po rozstaniu z Moniką Ordowską potrzebował wsparcia terapeuty, za to kobieta poślubiła milionera, z którym wychowuje córkę.

Od kilku lat Piotr Zelt jest jednak szczęśliwy w związku z Katarzyną, którą od czasu do czasu pokazuje na swoim Instagramie. Niedawno razem bawili się na balu walentynkowym. Teraz buszowali w rzepaku, robiąc sobie zdjęcia wśród kwiatów. Katarzyna zmieniła nieco kolor włosów, dopasowując go do swojej karnacji. Trzeba przyznać, że truskawkowy blond bardzo jej pasuje i sprawił, że kobieta wygląda o kilka lat młodziej.

Partnerka Piotra Zelta przeszła metamorfozę
Partnerka Piotra Zelta przeszła metamorfozę© Instagram.com
Partnerka Piotra Zelta przeszła metamorfozę
Partnerka Piotra Zelta przeszła metamorfozę© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także