NewsyPiotr Zelt nie miał litości, uderzając w Zbigniewa Ziobrę. Niebywałe, jak go nazwał

Piotr Zelt nie miał litości, uderzając w Zbigniewa Ziobrę. Niebywałe, jak go nazwał

Piotr Zelt i Zbigniew Ziobro (fot. KAPIF)
Piotr Zelt i Zbigniew Ziobro (fot. KAPIF)
16.12.2023 09:27, aktualizacja: 16.12.2023 10:23

Śmiało można powiedzieć, że Piotr Zelt jest jednym z aktorów najbardziej skonfliktowanych z prawicą. Od wielu lat artysta regularnie poddawał krytyce polityków PiS i Suwerennej Polski. Nie szczędziła przy tym mocnych słów, również pod adresem wyborców tej opcji politycznej.

W listopadzie Zelt wzbudził spore emocje, gdy zamieścił na Instagramie grafikę poświęconą "obrońcom" PiS. Zostali w niej scharakteryzowani w następujący sposób:

Nikt normalny już nie broni PiS. Tylko trolle, patologia, nieroby i wykolejeńcy.

Za udostępnienie takich słów na aktora spadła lawina krytyki ze strony jego oponentów politycznych.

Piotr Zelt z mocnym wpisem o Zbigniewie Ziobrze

W weekend odtwórca wielu ról filmowych i telewizyjnych zamieścił wpis poświęcony Zbigniewowi Ziobrze, który mocno ograniczył działalność publiczną z uwagi na problemy zdrowotne. Zelt zasugerował liderowi SP, że powinien opuścić Polskę w celach leczniczych.

Jak tam tchórzu "zero"? Nadal hospitalizacja? Zbyszek, lekarze w Polsce cię lubią, pasjami, nie lękaj się. Tak przy okazji, masz ważny paszport i gótowę? W Namibii mają dobrych lekarzy, podobno... Wyleczyli paru nazistów... Zajmą się troskliwie, zapewniam – napisał aktor na Facebooku.

Myślicie, że Zelt doczeka się riposty? Swego czasu Ziobro odpowiedział Andrzejowi Chyrze, który zaatakował Piotra Glińskiego, byłego już ministra kultury i dziedzictwa narodowego.

Piotr Zelt uderzył w Zbigniewa Ziobrę (fot. Facebook)
Piotr Zelt uderzył w Zbigniewa Ziobrę (fot. Facebook)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także