Szukaj

Julia Wieniawa nie poradziła sobie z zadaniem na planie filmu. Zdradziła ją Kasia Warnke: “Strasznie źle jej to wychodziło” [WIDEO]

Katarzyna Warnke o pracy z Julią Wieniawą

Katarzyna Warnke i Julia Wieniawa to aktorki, które już niebawem będziemy mogli podziwiać w kolejnej produkcji Patryka Vegi Kobiety Mafii. Chociaż obie panie nie miały wspólnych scen, to jednak spotkały się na planie, a Kasia była pod niezwykłym wrażeniem młodziutkiej Julii.

Spotkałyśmy się w jednej dużej scenie i bardzo podobała mi się jej energia i odwaga. Widziałam, że niczego się nie boi, że ma bardzo bezpośrednią komunikację z Patrykiem Vegą, że nie onieśmiela on jej jako reżyser, że umie złapać świetny kontakt z partnerem i emanuje taką naturalnością i witalnością. Strasznie mi się to podobało.

Warnke ma kilka uwag na temat pracy Wieniawy:

Była bardzo śmieszna sytuacja ponieważ Julia miała zaśpiewać źle publicznie, bo w filmie jest taka sekwencja i strasznie jej to źle wychodziło czyli po prostu śpiewała ciągle za dobrze. I podchodziła do nas i mówiła “no i dobrze?” a my – “no nie, źle za dobrze”. No więc bywają takie problemy.

Cała rozmowa poniżej.

19 letnia Julia Wieniawa zmieszała z błotem wybitną polska piosenkarkę! Zrobiła to perfekcyjnie i to w doborowym towarzystwie! [WIDEO]

Antoni Królikowski nie ma powodów do zadowolenia! Julia Wieniawa błyskawicznie przebiła go popularnością i… zarobkami! Te kwoty to istne szaleństwo!

Katarzyna Warnke była na dnie! Jak udało się jej to ukryć? „Dochodziło do tego, że myślałam, że się kompromituje”


Podoba Wam się stylizacja Kasi Warnke?

×