Szukaj

Katarzyna Nosowska napisała do Małgorzaty Rozenek po tym, co zobaczyła: „Odpowiedziała mi króciutko” [WIDEO]

Kasia Nosowska zdradziła mam w rozmowie, że zdarza jej się napisać SMS do jakiejś gwiazdy, jeśli coś szczególnie ją poruszy w ich zachowaniu. Ostatnio napisała do Małgorzaty Rozenek. Co ją do tego skłoniło? I co gwiazda TVN jej odpisała? Chcielibyście dostać SMSa od Kasi Nosowskiej? 
Katarzyna Nosowska, Małgorzata Rozenek

Katarzyna Nosowska, Małgorzata Rozenek

Katarzyna Nosowska ma sporą grupę wielbicieli na Instagramie, nie mówiąc już o tych poza nim. Jej głos w mediach się liczy. Reporterce Jastrząb Post powiedziała, dlaczego zwróciła się do Małgorzaty Rozenek.

Na pytanie, jak ocenia polski show biznes odpowiedziała ze znanym sobie urokiem:

Kiedy człowiek zacznie się zajmować sobą, to przestaje odczuwać potrzebę wypowiadania się na wszystkie możliwe tematy. Czasami sobie oglądam ludzi na instagramie, podoba mi się to. Kiedy ktoś sprawia, że robi mi się ciepło przy sercu, to mówię o tym tej osobie – powiedziała piosenkarka.

Np. ostatnio napisałam do pani Małgorzaty Rozenek, ponieważ widziałam wywiad z nią, Magdy Mołek i bardzo czułam się cudownie, słuchając jej. Był to wspaniały czas, który spędziłam z tymi dwiema Paniami, które ze sobą rozmawiają. I pomyślałam, że nie zachowam tej wiedzy dla siebie, tylko podziękuję jej za to, ponieważ ona mówiąc o swoim życiu szczerze, dała mi taki moment, że pomyślałam sobie, że bardzo jej dziękuję.

Szczerość charakterystyczna dla wywiadów Mołek i otwarcie Małgorzaty Rozenk sprawiły, że Kasia Nosowska miała ogromną przyjemność oglądać obie panie. Odpowiadając na pytanie naszej reporterki powiedziała, że właśnie tacy ludzie tworzą nasz rodzimy show-biznes. Wyłapuje cenne rzeczy w swoim otoczeniu, bo nie warto skupiać się na tych negatywnych.

Zobacz: Małgorzata Rozenek dostawała pogróżki za wspieranie LGBT. Jak rozprawiła się z zagrożeniem? [WIDEO]

Jak Małgorzata Rozenek odpowiedziała Kasi Nosowskiej na jej wiadomość?

Małgosia Rozenek nie zostawiła wiadomości od piosenkarki bez odpowiedzi.

Odpowiedziała mi króciutko, ale bardzo miło. I uważam, że to jest tzw. dobro między ludźmi. Jeżeli chcemy powiedzieć komuś coś miłego, podziękować, to brzmi banalnie, ale dlaczego to zachowywać dla siebie. Czemu nie powiedzieć komuś dziękuje za to, że sprawił Ci sekundę, albo 5-10 minut radości.

I to robi więcej dobrego dla świata niż bez przerwy autorytatywne wypowiadania się na temat tego, co nam się w tej rzeczywistości nie podoba. Zawsze możemy zobaczyć w rzeczywistości to, co jest nieciekawe, bo nasze oczy zamulone takim podejściem pokazują nam to, co jest nieciekawe. A ja teraz zajmuje się wyłapywaniem tego, co mnie otacza i za co mogę być wdzięczna. Bo to jest. To nigdy nie zniknęło.

O życzliwości Kasia Nosowska mówi jak nikt inny. Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Syn Kasi Nosowskiej z piękną dziewczyną na Fryderykach 2019! To córka znanej dziennikarki


Kasia Nosowska z mamą

Kasia Nosowska z mamą

Kasia Nosowska - Kobieta Roku Twojego Stylu 2019

Kasia Nosowska - Kobieta Roku Twojego Stylu 2019

Kasia Nosowska – Fryderyki 2019

Kasia Nosowska – Fryderyki 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×