Karolina Pisarek zatrudniła pomoc domową: „To jest duży metraż, bo to jest 430 m²”. Zdradziła warunki współpracy

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek niedawno wyszła za mąż. W związku z natłokiem obowiązków świeżo upieczona żona nie ma zbyt wiele czasu na codzienne czynności związane z prowadzeniem domu. Kto jej w tym pomaga?

Karolina Pisarek jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek w naszym kraju. 10 czerwca modelka wzięła ślub z Rogerem Sallą, który został okrzyknięty najbardziej medialnym wydarzeniem sezonu. Na uroczystości nie zabrakło czołowych gwiazd polskiego show-biznesu, takich jak Magdalena PieczonkaKlaudia El DursiMarcin Dubiel Natsu oraz Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał. Podczas ceremonii nie zabrakło również menadżerki Karoliny Pisarek – Małgorzaty Leitner.

Modelka nie może również narzekać na brak powodzenia w życiu zawodowym. Gwiazda wzięła udział między innymi w programach”Ameryka Express i Twoja twarz brzmi znajomo, poza tym wydała książkę pod tytułem Girl power. Nie odkładaj marzeń na jutro. Celebrytka aktywnie prowadzi również profile w social mediach, gdzie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym i urywkami pracy. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 944 tysiące osób.

Modelka właśnie przygotowuje się do występów w najbliższej edycji programu Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami. Wiadomo już, że w programie wystąpi w parze z tancerzem – Michałem Bartkiewiczem, który w jedenastym sezonie zwyciężył wyścig o Kryształową Kulę, tańcząc razem z Edytą Zając.

Czy Karolina Pisarek korzysta z pomocy sprzątaczki?

W natłoku tak dużej ilości pracy trudno znaleźć czas na codzienne czynności, związane między innymi z utrzymaniem w czystości mieszkania. Postanowiliśmy zapytać Karolinę Pisarek, czy na co dzień korzysta z pomocy domowej. A może sama jest w stanie sprostać obowiązkom młodej żony?

Wszystko zależy. To jest duży metraż, bo to jest 430 metrów. Na bieżąco sprzątamy, nie zostawiamy po sobie rzeczy.

Karolina podkreśla, że wraz z Rogerem jest bardzo zapracowana. Zdradziła nam, na jakich warunkach korzysta z pomocy domowej:

Ja jestem zapracowana i Roger jest zapracowany. Co dwa tygodnie przychodzi pani, która pomaga nam sprzątać tam, gdzie my nie dajemy rady. My układamy i sprzątamy po sobie, ale wiadomo, że ten kurz się w niektórych miejscach zbiera, więc wtedy  przychodzi pomoc.

Zazdrościcie Karolinie?


Karolina Pisarek - nowe mieszkanie
Karolina Pisarek - nowe mieszkanie

Karolina Pisarek - nowe mieszkanie

Karolina Pisarek - nowe mieszkanie

Karolina Pisarek - nowe mieszkanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×