ExclusiveTylko u nas! Karolina Pisarek komentuje aferę kopertową. Wyciągnęła wnioski i zdradziła reakcję męża. Nie gryzł się w język [WIDEO]

Tylko u nas! Karolina Pisarek komentuje aferę kopertową. Wyciągnęła wnioski i zdradziła reakcję męża. Nie gryzł się w język [WIDEO]

Karolina Pisarek
Karolina Pisarek

31.07.2022 05:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karolina Pisarek to piękna modelka. Niedawno wzięła ślub z Rogerem Sallą. Zarówno przygotowania, jak i sama ceremonia były relacjonowane w mediach. Świeżo upieczona żona jest tak wylewna, że ostatnio pochwaliła się tym, ile pieniędzy dostawała w kopertach. Rekordzista wręczył jej 20 tysięcy złotych w gotówce. Inna osoba zrobiła przelew na 100 tysięcy. Więcej o tym przeczytacie tutaj. Na gwiazdę spadła lawina krytyki. Część osób twierdzi, że zbyt afiszuje się z życiem prywatnym.

Reporterka Jastrząb Post poprosiła bohaterkę skandalu o wypowiedź.

Karolina Pisarek o aferze kopertowej co powiedziała?

Karolina powiedziała nam, czy teraz zamierza pokazywać mniej swojego życia i bardziej uważać na to, co mówi.

Ja pokazuje moje życie, bo tak właściwie to pokazuje moje szczęście i lubię to. Ale jeśli chodzi o odpowiedzi to na pewno będę zwracała na to większą uwagę, Co do tamtej sytuacji, ja po prostu odpowiadałam na pytania. To nie ja wyszłam z inicjatywą i chciałam o tym poinformować, tylko po prostu odpowiadałam dziennikarzowi, którego znam kilka lat. Teraz po prostu, jak będzie włączona kamera, to trzeba ważyć słowa.

Jak na aferę zareagował Roger? Można wywnioskować, że nie gryzł się w język.

On mów i - "dobra...". Nie będę mówić jak naprawdę powiedział, ale to jest też dobra nauka, żeby mieć wokół siebie ludzi tylko tych, którzy ci dobrze życzą. Oglądałam różne wywiady i muszę przyznać, że niektóre były naprawdę miłe jak np. Idy, która powiedziała, że ona sama ma czasami problem z odpowiedziami, bo czasami ciężko jest dać zgrabną odpowiedź. Osoby, które są szczęśliwe w życiu innych nie robią pod górkę i nie wytykają błędów.

Karolina przyznała, że wyciągnęła z tego naukę:

To jest na pewno temat tabu. Dobra nauka, żeby nie odpowiadać na wszystko, albo przynajmniej zastanawiać się bardziej nad odpowiedziami. Nie będę się tłumaczyć, bo to nie chodzi o tłumaczenie. Będę ważyć słowa i tyle.

Całość rozmowy w materiale wideo.

  • Ślub Karoliny Pisarek
  • Ślub Karoliny Pisarek
  • Ślub Karoliny Pisarek
  • Ślub Karoliny Pisarek
  • Ślub Karoliny Pisarek
  • Ślub Karoliny Pisarek
  • Ślub Karoliny Pisarek
  • Ślub Karoliny Pisarek
[1/8] Ślub Karoliny Pisarek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także