ExclusiveKarolina Pisarek otworzyła się w temacie ciąży. Już wie, kiedy zostanie mamą. Nie na taką reakcję męża liczyła

Karolina Pisarek otworzyła się w temacie ciąży. Już wie, kiedy zostanie mamą. Nie na taką reakcję męża liczyła

Karolina Pisarek o ciąży
Karolina Pisarek o ciąży

27.07.2022 09:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gdy Karolina Pisarek pojawiła się na castingu do Top Model chyba nikt nie spodziewał się, że kilka lat później stanie się jedną z czołowych postaci polskiego show-biznesu. Dziś świetnie zarabia, zgarnia kontrakt za kontraktem i prowadzi jeden z największych profili na Instagramie w Polsce. Jej konto śledzie niespełna 1 milion osób.

Nie tylko życie zawodowe Pisarek jest nieustannym pasmem sukcesów. Prywatnie modelka jest spełnioną żoną. W czerwcu wyszła za mąż za Rogera Sallę, syna polskiego biznesmena, którego majątek liczony jest w milionach złotych. Chociaż mężczyzna pochodzi z bogatej rodziny, to jako cel postawił sobie samodzielne sfinansowanie ślubu, o którym do dziś huczą media.

Pisarek niedawno zdradziła nam, że na bajkową ceremonię i wesele z udziałem prawie 200 osób wydała razem z mężem ponad pół miliona złotych. Horrendalna kwota nie zwróciła się w tzw. kopertach, chociaż niektórzy goście byli bardzo hojni. Jeden z weselników wręczył nowożeńcom aż 20 tysięcy złotych.

Po ślubie i powrocie z podróży poślubnej Pisarek i Salla mierzą się z pytaniami o dziecko. Para chętnie rozmawia na ten temat, dlatego też poruszyliśmy go przy okazji ostatniego spotkania za kulisami sesji zdjęciowej do Tańca z gwiazdami, w którym Karolina wystąpi w roli gwiazdy.

Karolina Pisarek o ciąży. Kiedy planuje zostać mamą?

Karolina w rozmowie z Jastrząb Post szczerze podzieliła się swoimi planami dotyczącymi macierzyństwa. Zdradziła, że na razie chce skupić się na karierze. W ciążę chciałaby zajść w 2027 roku, co nie do końca podoba się jej mężowi. Roger Salla najchętniej już teraz zostałby ojcem:

Może za 5 lat. Ja od samego początku mojej kariery kułam żelazo póki gorące i uważałam, że trzeba brać okazję, kiedy się ją dostaje i ją wykorzystać. Natomiast rzeczywiście, w naszym domu trwa debata kiedy. Natomiast nie szybciej niż cztery lata moim zdaniem, Roger ma inne zdanie.

Karolina wyjaśniła, dlaczego ma inne zdanie w tej kwestii niż jej ukochany:

Ja chcę jeszcze pobyć młoda. Polatać, popracować. Kiedy masz dziecko to już zobowiązanie. Chcesz poświęcić temu czas. Nie wykluczam, że można być businesswomen i mamą, ale jeszcze nie teraz.

Cała rozmowa poniżej.

  • Karolina Pisarek, Roger Salla - premiera filmu „Dom Gucci”
  • Karolina Pisarek i Roger Salla - 10. urodziny Vitkaca
  • Karolina Pisarek i Roger Salla kupili dom
  • Roger Salla to podobno on skradł serce Karoliny Pisarek
  • Roger Salla to podobno on skradł serce Karoliny Pisarek
  • Karolina Pisarek i Roger Salla - Wielkanoc 2022
  • Karolina Pisarek, Roger Salla - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień pierwszy
  • Karolina Pisarek i Roger Salla
[1/8] Karolina Pisarek, Roger Salla - premiera filmu „Dom Gucci”
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także