Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Przepiękna para już się nie ukrywa!
Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Przepiękna para już się nie ukrywa!

Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Przepiękna...

Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i...

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na głowie! Nie da się go nie zauważyć
To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na głowie! Nie da się go nie zauważyć

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na...

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie...

Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki Harry’ego to księżna Sussex była w centrum uwagi! To zasługa jej obłędnej kreacji
Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki Harry’ego to księżna Sussex była w centrum uwagi! To zasługa jej obłędnej kreacji

Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki Harry’ego to księżna...

Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki...

Dziś poniedziałek, 18.06.2018

Marcin Tyszka ma awersję do Karoliny Gilon? Po latach pokazał co tak naprawdę o niej myśli [WIDEO]Karolina Gilon i Marcin Tyszka prowadzącymi „Druga twarz”

Mówi się, że świat jest mały, podobnie jak show-biznes. Karolina Gilon dała się poznać jako uczestniczka programu Top Model na którą krzyczał Marcin Tyszka, a teraz ponownie zobaczymy ich razem! Karolina Gilon w nowej roli, jako prowadząca program Druga Twarz będzie pomagała ludziom z nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem. Pomagać w tych metamorfozach będą jej także m.in Marcin Tyszka, z którym Karolina jeszcze kilka lat temu miała mocno na pieńku. Czy prezenterka bała się ponownej konfrontacji z fotografem?

Ja się Marcina Tyszki oczywiście bałam. Bo w programie Top Model dawaliśmy sobie do pieca oboje. Marcin nie lubi dziar, w związku z tym czułam, że ma do mnie awersję, ale na planie okazało się, że kto się czubi ten się lubi i mamy bardzo fajny kontakt.

Okazało się też, że nie taki diabeł straszny jak go malują, bo Karolina i Marcin tak się polubili, że spędzają ze sobą czas nie tylko na planie programu, ale także poza nim!

Czasem Marcin zaprasza mnie na kolację bądź obiad, żeby przegadać naszą pracę. Bardzo cenię jego uwagi. Marcin jest już w telewizji dużo dłużej niż ja i jako młodszej koleżance z pracy dał kilka cennych rad, za które bardzo mu dziękuję.

Jesteśmy bardzo ciekawi, czy Karolina skorzystała z rad Marcina.

Natalia Siwiec, Zosia Ślotała, Karolina Gilon o najnowszych trendach w manicure

Karolina Gilon - jesienna ramówka ttv

Karolina Gilon – jesienna ramówka ttv

Marcin Tyszka

Marcin Tyszka

Będziesz oglądać program Karoliny Gilon?Komentarzy: 19


BethanyAgj | 15 listopada 2017, 13:57

Hi everybody! Lately I have been fighting with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well link and see how it goes. Problem is, I haven’t taken it for a while, and don’t wanna get back to it, we’ll see how it goes.


BethanyDmh | 11 listopada 2017, 11:38

My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn’t let me sleep all night. He kept talking about random things and complained about his wakefulness. I totally told him to site and deal with it.


BethanyOrl | 29 października 2017, 13:17

Hi everybody! Lately I have been struggling with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well read more and see how it goes. Problem is, I haven’t taken it for a while, and don’t wanna get back to it, we’ll see how it goes.


AlysonGal | 29 października 2017, 09:59

http://nextdifferencegames.com/profile/anh45371498


BethanyCib | 27 października 2017, 00:50

Hey all! Lately I have been battling with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well interaction and see how it goes. Problem is, I haven’t taken it for a while, and don’t wanna get back to it, we’ll see how it goes.


BethanyTky | 26 października 2017, 02:48

https://tinyurl.com/ydeu77y7


AlysonFnm | 25 października 2017, 11:31

https://www.kiwibox.com/RaymondLindsay/blog/


MIAHwc | 22 października 2017, 21:18

https://www.scribd.com/document/360866679/Buy-Modafinil-Online


AlysonEeg | 21 października 2017, 18:04

http://gamescap.com/profile/barbralrt69


BethanyFwq | 21 października 2017, 02:35

Hey everybody! Recently I have been fighting with a lot of Problems. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well click here and see how it goes. Problem is, I haven’t taken it for a while, and don’t wanna get back to it, we’ll see how it goes.


MIAJiq | 18 października 2017, 15:44

http://m.foghop.com/profile/salliemanse


AlysonOqf | 18 października 2017, 12:25

http://www.cakebookings.com/story.php?title=blog-rx-canadian-centre-24


AlysonVwy | 11 października 2017, 11:53

https://www.slideshare.net/secret/rAxaEuBfZI2poX


AlysonFzy | 8 października 2017, 20:14

Oh Heavens. I don’t know what to do as I have Lots of work to do next week summer. Plus the university exams are getting, it will be a torture. I am already panicking maybe I should site to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.


BethanyMbt | 7 października 2017, 10:37

http://owhagroup.co.za/story.php?title=about-us-%E2%80%93-canada-drugs-24


SlavaTpc | 6 października 2017, 00:13

Oh Lord. I don’t know what to do as I have loads of work to do next week semester. Plus the university exams are coming, it will be a hell. I am already being nervous maybe I should link to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.


AllenDcq | 28 września 2017, 23:16

Hello everyone! Lately I have been dealing with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well source and see how it goes. Problem is, I haven’t taken it for a while, and don’t wanna get back to it, we’ll see how it goes.


SlavaCzz | 28 września 2017, 19:30

Hi everyone! Lately I have been fighting with a lot of Problems. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well here and see how it goes. Problem is, I haven’t taken it for a while, and don’t wanna get back to it, we’ll see how it goes.


Gość | 27 września 2017, 06:55

Boże, co to za straszni ludzie jacyś…


Dodaj komentarz
×