Czy Julia Kamińska przez serial „Brzydula” czuje się aktorką jednej roli? Przed naszą kamerą pochwaliła się innymi zawodowymi osiągnięciami [WIDEO]

Julia Kamińska

Julia Kamińska

Julia Kamińska swoją karierę rozpoczęła od udziału w serialu BrzydUla. Ta rola sprawiła, że zjednała sobie sympatię widzów, ale też zdominowała całą jej dotychczasową karierę. Czy czuje się przez to aktorką jednej roli?

Julia Kamińska to jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia. Chociaż jako młoda dziewczyna wybrała się na germanistykę, to postanowiła spróbować swoich sił na castingu do serialu BrzydUla. Okazała się idealną kandydatką do roli Urszuli Cieplak, czyli głównej bohaterki produkcji. Format przyniósł jej ogromną popularność i sprawił, że nie mogła narzekać na brak kolejnych zawodowych propozycji.

Julka spełnia się nie tylko jako aktorka, ale również scenarzystka. Pracowała już przy takich produkcjach jak: Pierwsza Miłość, Leśniczówka, Singielka, a także cały czas wspiera swojego partnera – Piotra Jaska – przy tworzeniu scenariusza do BrzydUli.

Julia Kamińska o swojej roli w serialu BrzydUla

Chociaż Julia zagrała w wielu innych produkcjach, to nie da się ukryć, że przez widzów jest kojarzona głównie z rolą Uli Cieplak. Serial sprawił, że zaczęła wspinać się po kolejnych szczeblach kariery, ale zdecydowanie zdominował jej wszystkie inne zawodowe osiągnięcia. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post gwiazda zdradziła, czy przez to czuje się aktorką jednej roli:

Sam początek mojej drogi absolutnie nie może się równać z jakimkolwiek wyborem, bo ja wtedy byłam studentką germanistyki i sam fakt, że ktoś mnie zaprosił na casting, był dla mnie niezwykłym wydarzeniem. A później dzięki Brzyduli zadziało się w moim życiu zawodowym wszystko to, co się zadziało. Było tego bardzo dużo, bo robiłam filmy i zaczęłam pisać, teraz nagrywam płytę i robimy drugą część BrzydUli.

Aktorka nie ukrywa, że ma do BrzydUli ogromny sentyment:

Jest to projekt do którego mam ogromny sentyment. Uważam, że jest naprawdę dobrej jakości i nie martwię się tym. W ogóle generalnie staram się nie zamartwiać takimi rzeczami, bo cieszę się, że mogę kojarzyć się z projektem, który jest dobry.

Jesteście fanami serialowej Uli?


Julia Kamińska - Gwiazdy promują serial BrzydUla

Julia Kamińska - Gwiazdy promują serial BrzydUla

Julia Kamińska - Gwiazdy promują serial BrzydUla

Julia Kamińska - Gwiazdy promują serial BrzydUla

Julia Kamińska - Jesienna ramówka TVN 2021

Julia Kamińska - Jesienna ramówka TVN 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×