Julia Kamińska porzuci aktorstwo i zostanie pełnoetatową biznesmenką? Zdradziła nam swoje plany! [WIDEO]

Julia Kamińska salon piękności

Julia Kamińska salon piękności

Julia Kamińska o własnym salonie piękności

Julia Kamińska kilka miesięcy temu otworzyła swój własny salon piękności. Gwiazda BrzydUli wyjawiła co skłoniło ją do tego pomysłu i w której roli czuje się lepiej. Woli być aktorką czy biznesmenką? Zobaczcie wideo!

Julia Kamińska, to jedna z tych osób, które lubią rozwijać się na różnych polach. Już jakiś czas temu, gwiazda BrzydUli postawiła także na własny biznes – oprócz aktorstwa i rozwijającej się kariery scenarzystki, gwiazda ma jeszcze „na głowie” własny salon piękności! W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, skąd wziął się pomysł na ten biznes i dlaczego akurat taki:

Ten salon tak naprawdę zaświtał w mojej głowie, dlatego, że bywały takie momenty w mojej drodze zawodowej, kiedy nie pracowałam dużo jako aktorka. Trochę pracowałam wtedy jako scenarzystka i pomyślałam sobie, że dobrze byłoby skorzystać z pomysłów różnych znajomych aktorów, którzy kiedy zarobią trochę swoich pieniędzy inwestują w swój biznes. i tak właśnie zrobiłam. Wzięłam do salonu dziewczyny obie Oleńki, masowały się na masażerach przed premierą i to jest absolutnie najlepszy relaks, jaki można sobie wyobrazić.

Te dziedziny, chociaż tak różne, idealnie się uzupełniają. A która z nich jest bliższa Julii?

Jeszcze niedawno powiedziałabym, że bycie aktorką, ale dzisiaj uważam, że są to równorzędne sprawy. To była ogromna praca. To jest duży salon, zatrudniam sporo osób i uwielbiam tam być. Jest to bardzo blisko mojemu sercu biznes. Ale aktorstwo było pierwsze, więc ciężki wybór.

Całość rozmowy w materiale wideo.

Małgorzata Socha wraca do „BrzydUli”?! Julia Kamińska powiedziała trochę za dużo! [WIDEO]

Julia Kamińska pokazała się z wielkim ciążowym brzuchem! Ale zaskoczyła swoich fanów

Julia Kamińska zabrała głos po ogromnej aferze. Znalazła się w samym centrum paskudnego skandalu!


Julia Kamińska nowe włosy

Julia Kamińska nowe włosy

Aktorka w Julia Kamińska w sportowej bieliźnie

Aktorka w Julia Kamińska w sportowej bieliźnie

"BrzydUla" powraca na ekrany

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×