Polacy zazdroszczą sukcesów Joannie Mazur? Qczaj komentuje: „Zaczęła się zawiść” [WIDEO]

Joanna Mazur, Qczaj, Taniec z gwiazdami

Joanna Mazur, Qczaj, Taniec z gwiazdami

Joanna Mazur przez Taniec z gwiazdami idzie jak burza. Co stoi za jej sukcesem? Czy niepełnosprawność pomaga jej w walce o SMS-y? Iwona Pavlović i Qczaj komentują.

Historia Joanny Mazur poruszyła tysiące widzów Tańca z gwiazdami. Niewidoma lekkoatletka pewnym siebie krokiem weszła na parkiet tanecznego show i nic nie wskazuje na to, by miała go opuścić przez finałem programu. Gwiazda udowodniła, że niepełnosprawność w niczym nie przeszkadza, jeśli ma się choć odrobinę talentu.

Iwona Pavlović jest pod wrażeniem niezwykłych umiejętności tanecznych Joanny, o czym opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Ja myślę, że w każdej dziecinie można mieć talent lub nie mieć tego talentu. Ale talent plus praca to jest mistrzostwo. Nawet jak patrzę na moją osobę – musiałam mieć talent, żeby osiągać takie wyniki. Dorzucałam do tego też pracę. W przypadku Joasi jest to samo. Osoba niepełnosprawna mogłaby wyjść na parkiet i gdyby nie miała talentu mogłoby być bardzo słabo. A ponieważ ona ma ten talent w sobie, to się po prostu ma. Myślę, że Asia ma po prostu talent do tańca, najnormalniej w świecie.

Już po emisji pierwszego odcinka raczej nikt nie miał żadnych wątpliwości – Joanna ma talent we krwi i w roli tancerki radzi sobie świetnie. Pojawiły się jednak opinie, że pasmo sukcesów w Tańcu z gwiazdami Mazur zawdzięcza swojej niepełnosprawności. Czy Polacy zaczęli zazdrościć sukcesów uczestniczce Letnich Igrzysk Paraolimpijskich 2016? Co na ten temat sądzi Qczaj?

Niestety, w pewnym momencie to zaczęło się przeciwko Joasi obracać. W Polsce pomoże ci 10 osób, a pozostałe 40 będzie cię chciało zarąbać. Tak zaczęło się dziać w przypadku Joasi, że zaczęła się zazdrość, zawiść. Asia na to, co ma teraz naprawdę zapracowała i nie można jej ujmować, że ona to wybłagała. Absolutnie nie możemy czegoś takiego mówić. Ludzie zaczęli ją hejtować i mówić, że zaczęła brać na litość. Ona nie widzi i to nie był jej wybór – powiedział w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Czy Joanna Mazur wygra Taniec z gwiazdami?

Zobacz: Syn Dominiki Tajner-Wiśniewski trafił do szpitala na OIOM! Nastolatek jest w bardzo ciężkim stanie!

Zobacz: Co ukrywa Dominika Tajner-Wiśniewska? Michał zamierza ujawnić jej wstydliwy sekret! Będzie skandal?

Zobacz: Długi to nic. Dominika Tajner-Wiśniewska wyjawiła jeszcze ciekawszą tajemnicę małżeńską! Co na to jej syn?


Jan Kliment, Joanna Mazur – 9. odcinek Tańca z gwiazdami 9

Jan Kliment, Joanna Mazur – 9. odcinek Tańca z gwiazdami 9

Joanna Mazur i Jan Kliment – ćwierćfinał Tańca z gwiazdami

Joanna Mazur i Jan Kliment – ćwierćfinał Tańca z gwiazdami

Jan Kliment, Joanna Mazur - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 8

Jan Kliment, Joanna Mazur - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 8

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×