Szok! Jasiek Mela podczas finału „Tańca z gwiazdami” uciekł z parkietu

Jan Mela, Magdalena Soszyńska

Fotografia: AKPA

Udział Jasia Meli w show “Taniec z gwiazdami” od początku budził duże emocje. Najpierw w jednym z wywiadów Mela powiedział, że programu Polsatu jest “odziany w kolorową tandetę”, a później stwierdził, że robi to wyłącznie dla pieniędzy.Tego typu wyznaniami z pewnością nie przysporzyły mu grona fanów, a tymbardziej sympatii produkcji show. Gdy odpadł z programu nadal nie oszczędzał w słowach pod adresem show Polsatu, ale jego zachowanie podczas piątkowego finału i tak zaskoczyło wszystkich!

Podczas wspólnego tańca uczestników programu na parkiecie pojawiła się tylko Magda Soszyńska-Michno (partnerka taneczna Jaśka), ale jego zabrakło. Po kilku sekundach Magda zorientowała się, że Meli nie ma i zeszła z parkietu. Dopiero pod koniec tańca widać było, jak znów wchodzi na parkiet i ciągnie za rękę Jaśka. Pokazali jedną figurę, zupełnie inną niż cała reszta par w tym momencie tańczyła i występ się skończył – mówi nam osoba, która obserwowała finał na żywo w studiu ATM.

Takie zachowanie z pewnością nie przypadło do gustu innym parom, które przez cały tydzień przygotowywały się do wspólnego występu. To jednak nie był koniec “wyskoków” Meli. Pod koniec programu, Krzysztof Ibisz poprosił na parkiet wszystkich uczestników programu do wspólnego wywiadu i zdjęcia, ale Jasiek znów się nie pojawił. Wyszedł dopiero na sam finał, gdy ogłaszano wyniki.

Zobacz także: Jan Mela ostro potraktował „Taniec z gwiazdami” po odpadnięciu. Co na to Polsat?

Co myślicie o zachowaniu Meli? Wiele wskazuje na to, że Polsat już raczej nie zaprosi go do udziału w żadnym ze swoich programów…

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×