Szukaj

Powroty o 9 rano, piętrowe party i “nie chcę, żeby rodzice się dowiedzieli”. Tak imprezują gwiazdy! [WIDEO]

Martini promo

Gwiazdy o swoich najlepszych imprezach na domówce u Martini

Sezon domówek w pełni. Znane osoby korzystają z ostatnich dni wakacji i starają się wykorzystać je do maksimum, spotykając się ze znajomymi i biorąc udział w ciekawych imprezach. Wczoraj odbyła się parapetówka u Cioci i Wujaszka Liestyle Martini, na której pojawiło się mnóstwo gwiazd. Wśród zaproszonych gości, którzy raczyli się pysznymi trunkami Martini była m.in Angelika Mucha, Lara Gessler i Różena Opalińska.

Jak gwiazdy wspominają swoje najbardziej imprezowe domówki? Różena Opalińska za najlepszą domówkę uważa spontaniczną imprezę, zorganizowaną na jej 16 urodziny:

To moja 16. Spontaniczna, ale za dużo nie mogę mówić co się do końca działo, bo wszyscy wiemy jak robimy domówki za młodu, nie chce, żeby rodzice się dowiedzieli, ale wiadomo, że to zawsze impreza do rana.

Ciocia i Wujaszek Liestyle najlepiej wspominają domówkę zrobioną z… sąsiadem!

Najfajniesza impreza to jest domówka, którą zrobiliśmy z naszym sąsiadem. Była na dwóch piętrach, dwóch mieszkaniach i goście się przemieszczali, było naprawdę super. Mamy mocno imprezowego sąsiada, który też lub domówki i rzeczywiście zrobiło się takie piętrowe party, które też przeszło do historii

Młodziutka influencerka, Angelika Mucha zdecydowanie wie, o której powinno kończyć się naprawdę imprezy:

Może taka, która się bardzo późno skończyła, wróciłam do domu o 9 rano, więc to była taka rekordowa impreza

A wy pamiętacie swoją najlepszą domówkę?

Gwiazdy i przyjaciele na prezentacji biżuterii Małgorzaty Rozenek: Hanna Lis, Karolina Malinowska, Lara Gessler, Kajetan Góra

Jakob Kosel ma willę z basenem?! Zaprosił na domówkę, a tam TAAAKIE luksusy!

Tego widoku szybko nie zapomnicie! Lara Gessler wskoczyła w odważny strój kąpielowy i wygląda lepiej niż Ania Lewandowska!


Czy chciałbyś regularnie chodzić na imprezy show-biznesowe?

×