Szukaj

Gwiazdy na domówce u Jakoba Kosela! Popijając Martini opowiedziały nam o swoich sposobach na błogi relaks [WIDEO]

Jakob Kosel Pool Party

Jakob Kosel Pool Party

Gwiazdy na imprezie Martini x Jakob Kosel

Sezon wakacyjny w pełni. Gwiazdy korzystają z pięknej pogody i ładują baterię przed pracowitym sezonem jesienno-zimowym. Na ostatniej imprezie Jakoba Kosela – Jakob Kosel Pool Party – nad prywatnym basenem bawiły się i delektowały drinkami Martini m.in Angelika Mucha, Jakob Kosel, Lara Gessler czy duet Thecadess. Jak gwiazdy relaksują się po ciężkim tygodniu pracy?

Spotykam się głównie ze znajomymi, często chodzę na jakieś imprezy, albo lubię sobię chodzić do parku, tak jak jest ciepło np. to lubię sobie posiedzieć na zewnątrz, a jak nie ma pogody to w domu. Serial, u mnie wygrywają seriale – powiedziała Angelika Mucha.

Duet Thecadess zdecydowanie stawia na weekend na łonie natury, oczywiście z prosecco:

Bardzo często spędzamy weekendy poza Warszawą, czyli mazury, góry, moi rodzice. W piątek wieczorem już się zaczyna, strzelają korki od prosecco Martini i tak do niedzieli.

W ogóle jak nie wyjeżdżamy to spędzamy czas nad Wisłą. Staramy się tam jakieś miejsce złapać, które ma leżaki, piasek, trawę. Koniecznie na łonie natury no i oczywiście zawsze pomaga mi w tym prosecco, nie ukrywam.

Lara Gessler natomiast, aby wypocząć lubi zwiedzać i poznawać nowe smaki kulinarne:

Jem dużo pysznych rzeczy, zwiedzam miejsca, których wcześniej nie znałam. Ja jestem zwolenniczką.bardzo krótkich wyjazdów. One mnie tak bardzo ładują. Czyli tak naprawdę bardziej wypoczywam jak wyjadę gdzieś na weekend niż jak mam jechać gdzieś na dwa tygodnie. taki weekend trzy dni, poza pracą jest dla mnie idealny

Jakob Kosel stara się relaksować wszędzie, a ostatnio był nawet u kręgarza:

Gdziekolwiek jestem staram się relaksować. Odrywać trochę swoją głowę od tych rzeczy codziennych. Staram się zawsze skupić, czasem mieć tą chwilkę w czasie dnia dla siebie i się chwilę zrelaksować, popijając pysznego drineczka. Jakaś sauna, ostatnie byłem nawet u kręglarza, poustawiał mi kręgi, wszystko zaczęło super pracować w moim organizmie.

A wy jakie macie sposoby na relaks?

Tłum gwiazd na Open’erze 2018! Imprezują w iście wakacyjnym stylu! Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Jessica Mercedes, Mateusz Gessler, Kuba Wojewódzki

Gwiazdy i przyjaciele na prezentacji biżuterii Małgorzaty Rozenek: Hanna Lis, Karolina Malinowska, Lara Gessler, Kajetan Góra

Tego widoku szybko nie zapomnicie! Lara Gessler wskoczyła w odważny strój kąpielowy i wygląda lepiej niż Ania Lewandowska!


Lara Gessler – prezentacja biżuterii ZoZo Design x Małgorzata Rozenek

Lara Gessler – prezentacja biżuterii ZoZo Design x Małgorzata Rozenek

Lara Gessler - SopotZawody CSIO w Sopocie

Lara Gessler - SopotZawody CSIO w Sopocie

Lara Gessler – powitanie lata z Martini

Lara Gessler – powitanie lata z Martini

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×