Szukaj

Gromee pierwszy raz opowiedział o swoim sekretnym ślubie! Kim jest jego żona? [WIDEO]

Gromee ślub, żona, Sara Chmiel

Gromee ślub, żona, Sara Chmiel

Gromee o sekretnym ślubie i swojej żonie Sarze

7 kwietnia, tuż przed Eurowizją 2018, Gromee poślubił Sarę Chmiel, wokalistkę zespołu Łzy. Para pobrała się w tajemnicy w polskich górach, które są dla nich szczególnym miejscem. Radosną nowiną podzielili się z internautami dopiero, gdy było już po wszystkim – Gromee umieścił na swoim profilu na Instagramie ślubne zdjęcie. Dlaczego utrzymywali informację o swoich ślubnych planach w tajemnicy?

W moim życiu jest tak, że o moich prywatnych sprawach nigdy nie mówiłem. Tak się stało, że ludzie się dowiedzieli, że mieliśmy ślub, faktycznie. Mieliśmy może jeden dzień taki wolny po naszym ślubie, kiedy mogliśmy ze sobą tak bliżej pobyć. Tak to pracujemy cały czas, ja mam mnóstwo pracy w studiu. Mimo tego, że jedziemy do Lizbony, i to trochę wygląda jak jakaś sielanka, to każdy dzień jest zaplanowany, w każdym dniu mamy jakieś zajętości. Więc ta podróż poślubna to będzie ciężka praca, ale mam nadzieję i wierzę, że jeszcze przyjdzie czas na jakiś odpoczynek i relaks.

Gromee i Sara Chmiel są parą nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym. Wokalistka jest menadżerką dj-a, a już 10 maja będzie go wspierać na scenie podczas występu na Eurowizji – Sara zaśpiewa w chórkach:

Sara jest moją najbliższą menadżerką, pilnuje tego, żebym nie pogubił paru rzeczy, albo żebym poszedł spać np. o 4.30 a nie o 5 nad ranem. Bardzo dobrze współpracuje mi się żoną, ja uwielbiam ludzi bardzo pracowitych, uwielbiam ludzi zdolnych. Pasja nasza do muzyki jest ogromna, do tworzenia piosenek, do tworzenia melodii. Udaje nam się razem tworzyć i to jest cudowne i bardzo się z tego cieszę i bardzo dziękuje Bogu, że można tworzyć muzykę, można być pozytywnym człowiekiem i w studio też dogadywać się z najbliższą osobą.

Prawda, że urocze?

Cała rozmowa poniżej:

Eurowizja 2018: Jak głosować na Polskę? Na jaki numer wysłać SMS-y z zagranicy?

Gromee pokazał pierwsze zdjęcie ze ślubu! Czule obejmuje swoją piękną żonę. Zobaczcie jej suknię ślubną

Agnieszka Hyży pokazała najmodniejszą suknię ślubną sezonu. Fani przecierają oczy z niedowierzania: „Fatalna”


Gromee i Sara Chmiel – ślubne zdjęcie pary

Gromee i Sara Chmiel – ślubne zdjęcie pary

a7fc4274fe50c16659647ff9c59e19a7

Lukas Meijer, Gromee i jego żona Sara Chmiel

f9202d08a87610a5c36d8ffee8bc605d

Lukas Meijer i Gromee podczas swojego show wykorzystają efekty pirotechniczne

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×