Edyta Herbuś poprowadzi „You Can Dance”? Po jej komentarzu ciężko mieć wątpliwości. Tak oceniła pracę Roxie

Edyta Herbuś, Roksana Węgiel

Edyta Herbuś, Roksana Węgiel

Edyta Herbuś zostanie nową prowadzącą You Can Dance? Gwiazda komentuje spekulacje mediów. Już chyba wszystko jasne.

TVP po latach przejęło flagowy format TVN You Can Dance. Stacja odświeżyła logo programu i zmieniła zasady. Tym razem o główną nagrodę, 100 tys. złotych, mogli walczyć tylko najmłodsi. Ostatecznie wygrała Karolina Olszewska z Dębicy. Swoim talentem oczarowała jurorów i widzów.

W show emitowanym najpierw na Dwójce, a potem na Jedynce, nie zabrakło gwiazd. Popisy bohaterów oceniali Klaudia Antos, Misza Kostrzewski i Agustin Egurrola. W roli prowadzącej mogliśmy oglądać Idę Nowakowską, którą za kulisami wspierała Roksana Węgiel. Na chwilę do obsady zawitała Edyta Herbuś. Już po pierwszym odcinku z udziałem tancerki pojawiły się plotki, że to ona w drugim sezonie zajmie miejsce gospodyni formatu.

Edyta Herbuś poprowadzi You Can Dance?

Herbuś miałaby wygryźć Roxie. Podobno tak bardzo spodobała się widzom i szefostwu, że rozpoczęto z nią rozmowy o współpracy. Gwiazda do spekulacji odniosła się w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Zdradziła, że jest gotowa, by przyjąć ofertę TVP, bo taniec jest jej życiem. I ciężko się z nią nie zgodzić. W przeszłości wygrała nie tylko Taniec z gwiazdami, ale także taneczną Eurowizję.

Ja wierzę w to, że przychodzą do nas we właściwym momencie właściwie propozycje i chyba chciałabym się z takim wyzwaniem zmierzyć. Szczególnie, że to jest w przestrzeni tańca, takiej pasji, która jest mi bardzo bliska. To You Can Dance jest teraz dla dzieciaków, dla młodzieży, to jest też dla mnie bardzo wdzięczny temat. Ja z dzieciakami mam fajny kontakt, więc myślę, że tak. To byłaby dla mnie ciekawa propozycja.

Edyta nie chciała wprost powiedzieć, czy złożono jej ofertę pracy w You Can Dance:

Pomidor.

Czy to prawda, ze Edyta miałaby w tym programie zastąpić Roksanę Węgiel?

Ten program mam wrażenie cały czas się kształtuje. Ta pierwsza edycja dużo też pokazała. Mam wrażenie, że bardzo czujny i empatyczny reżyser reagował na bieżącą na potrzeby dzieciaków. Ja nie chcę tego oceniać, ale myślę, że tam jest miejsce na wiele różnych inspiracji. I nie sądzę, że jest potrzeba, żeby kogoś zastępować, tylko myślę, że dla każdego będzie jakaś przestrzeń żeby te dzieciaki wpierać na różne sposoby.

Co Herbuś mogłaby wnieść do You Can Dance?

W takim formacie, gdzie on jest mocno oparty na rywalizacji i takich zasadach konkursowych, bardzo ważne są też momenty oddechu. Szczególnie dla dzieciaków, które bardzo wcześnie muszą mierzyć się z ogromnym wyzwaniem emocjonalnym. Wszystko, co pozwala im znaleźć równowagę, żeby nie zapominać, że to jest zabawa, że tu chodzi o pasję i wdzięk, żeby nie została zatracona i nie odarła dzieci z przyjemności wykonywania tego, co jest ich pasją. Na tę równowagę na pewno zwracałabym uwagę.

Myślicie, że Edyta poradzi sobie w You Can Dance?


Edyta Herbuś - gala Skrzydła Ekologii 2021

Edyta Herbuś - gala Skrzydła Ekologii 2021

Edyta Herbuś - premiera filmu „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”

Edyta Herbuś - premiera filmu „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×