Wirtualna Polska

Dziś trzecia rocznica śmierci Whitney Houston [wideo]

Dziś trzecia rocznica śmierci Whitney Houston [wideo]

Wirtualna Polska

Dziś media wspominają Whitney Houston. Jednak gazety i internet nie jest dziś pełen artykułów o dorobku artystycznym wokalistki. Wszyscy zastanawiają się, czy to właśnie dziś jej córka zostanie odłączona od respiratora. Taką informację podał portal Tmz.com, powołując się na informatora, który twierdził, że taką decyzję podjął jej ojciec, Bobby Brown. Krewni Bobbi Brown poczuli się dotknięci publikacją i postanowili wystosować kolejne oświadczenie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Fałszywe raporty pojawiające się mediach są skandaliczne i zostaną odpowiednio potraktowane we właściwym czasie. TMZ, The National Enquirer, The Atlanta Journal Constitution i Daily Mail – pragnienie bycia „pierwszym” przysłoniło osąd wielu reporterów, którzy zapomnieli o rzetelności. To jest dochodzenie w sprawie kryminalnej i dla jego prawidłowego przebiegu konieczny jest brak medialnych spekulacji – powiedział prawnik rodziny.

Rodzina Bobbi Brow poprosiła o dalsze modlitwy w intencji córki Whitney Houston.

Prosimy o dalsze uszanowanie prywatności w tej sprawie. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczą w czuwaniu dla Bobbi Kristiny. Bóg słucha naszych modlitw – czytamy w oświadczeniu.

Zobacz: Bobbi Kristina nadal w śpiączce. Rodzina zbiera się, by pożegnać córkę Whitney Houston

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska


Wideo: x-news.pl/cnn


Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×