NewsyBobby Brown nie był wzorowym ojcem dla Bobbi Kristiny. Ostatnim gestem udowodnił, jak bardzo ją kocha

Bobby Brown nie był wzorowym ojcem dla Bobbi Kristiny. Ostatnim gestem udowodnił, jak bardzo ją kocha

Bobbi Kristina Brown
Fot. ons
Bobbi Kristina Brown Fot. ons
Aneta Błaszczak

25.02.2015 06:02, aktual.: 25.02.2015 07:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Były mąż Whitney Houston wierzy, że córka przeżyje.

Miesiąc temu całe Stany Zjednoczone obiegły informacje o tragicznym stanie zdrowia Bobbi Kristiny Brwon. Córka Whitney Houston trafiła do szpitala po tym jak została znaleziona nieprzytomna w wannie. Najprawdopodobniej kobieta chciała odebrać sobie życie. Dzięki szybkiej reakcji lekarzy Bobbi uniknęła śmierci, chociaż jej stan jest jest bardzo zły. Rodzina z każdym dniem modli się o cud.

Wśród bliskich, którzy chcą być przy Bobbi Kristinie jest jej ojciec Boby Brown. Wokalista nieprzerwanie czuwa nad łóżkiem dziecka wierząc, że gdy córka otworzy oczy będzie pierwszą osobą, którą zobaczy. W tym celu Brwon odwołał nawet trasę koncertową po Australii, do której intensywnie przygotowywał się w ostatnich miesiącach. Co za tym idzie, jego konto uszczupliło się o pokaźną kwotę.

Amerykańskie media spekulują, że Boby tym jednym gestem udowodnił, że Bobbi jest dla niego najważniejsza. Od dawna spekulowało się, że dla Bobiego priorytetem są pieniądze, które przyczyniły się m.in. do rozpadu jego małżeństwa z Whitney.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także