Dlaczego Martyna Wojciechowska nie wystąpiła w „Tańcu z gwiazdami”? Raz była bardzo blisko udziału. Co poszło nie tak?

Martyna Wojciechowska w Tańcu z gwiazdami

Martyna Wojciechowska w Tańcu z gwiazdami

Martyna Wojciechowska od producentów Tańca z gwiazdami dostała kilka zaproszeń do programu. Podróżniczka jednak z nich nie skorzystała. Dlaczego nie chciała wziąć w nim udziału?

O udziale w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami marzy wiele gwiazd. Zaprezentowanie swoich umiejętności na parkiecie wiąże się ze sławą i niesamowitą przygodą. Na zwycięzcę czeka wysoka nagroda pieniężna oraz słynna Kryształowa Kula. Okazuje się, że ta zachęta nie działa na wszystkich.

Dlaczego Martyna Wojciechowska nie wystąpiła w Tańcu z gwiazdami?

Przez program przewinęła się cała plejada gwiazd ze świata filmu, muzyki, polityki, sportu, a nawet internetu. Aż trudno powiedzieć, kto w nim nie wziął udziału. Jest jednak kilka znanych osób, które nie zaprezentowały się na słynnym parkiecie. Fani tanecznego show wiele razy sugerowali, że chcieliby na nim zobaczyć uwielbianą polską podróżniczkę – Martynę Wojciechowską.

47-latka miała kilka propozycji od produkcji, ale mimo że lubi wyzwania i stawia na rozwój – odmówiła.  Tylko nam opowiedziała o powodach swojej decyzji. Zdradziła, że prawie wystąpiłaby w widowisku jeszcze za czasów, gdy było emitowane w TVN, ale w tym samym czasie kręciła nowy sezon Kobiety na krańcu świata.

Miałam. Nawet kilka propozycji. Zawsze pociągały mnie bardziej krańce świata czy eksploracja gór wysokich, bo pamiętam, że to się zbiegało z jedną z moich wypraw w góry wysokie. Ja mam wrażenie, że to jest trochę nie moja bajka i nie do końca odnajduję się w takiej przestrzeni. Lubię działać zespołowo i w grupie, ale na jakieś wspólny cel. Żeby coś razem stworzyć, wykreować.

Ulubienica widzów nie lubi stać w miejscu, dlatego każdą wolną chwilę wykorzystuje kreatywnie:

Mam takie pokłady aktywności, że muszę coś tworzyć. Dlatego powstała ta kolekcja Muuve by Martyna, bo  czuję, że chce coś powiedzieć, jakoś się wyrazić artystycznie. Wcześniej stworzyłam z firmą W.Kruk kolekcję biżuterii nawet kilka ich odsłon i to po prostu jest dla mnie cudowne doświadczenie i wspaniała praca.

Martyna przyznała, że rywalizacja zupełnie jej nie kręci:

Natomiast rywalizacja to nie jest coś w czym ja się dobrze czuję. Był czas, że rywalizowałam, startowałam w rajdach samochodowych, gdzie było ważne kto pierwszy ten leszy. Te czasy minęły. Ja jestem dziś inną osobą. Nie chcę rywalizować, tylko chcę współpracować. Więc w jakimkolwiek tego typu programie nie dostanę propozycji udziału to po prostu jej nie przyjmę.

Chcielibyście zobaczyć Martynę w Tańcu z Gwiazdami?


Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×