Michał Szpak ogłosił cudowną nowinę! Już niebawem na świecie pojawi się mały Szpak! Bobas odziedziczy po nim cały majątek! [WIDEO]

Michał Szpak zostanie wujkiem

Brat Michała Szpaka spodziewa się pierwszego dziecka, które otrzyma cały majątek po sławnym wujku! Dumny gwiazdor pochwalił się radosną nowiną w rozmowie z naszą reporterką.

Michał Szpak w ciągu kilku lat wyrósł na czołową postać polskiej branży rozrywkowej. Wydał dwie świetnie sprzedające się płyty, nagrał kilka przebojów, regularnie koncertuje, a do tego może pochwalić się wieloma sukcesami w życiu prywatnym, o których niechętnie opowiada publicznie. Ostatnio sporo plotkowało się na temat romansu gwiazdora z tancerką Tańca z gwiazdamiPauliną Biernat, sporo emocji wśród fanów artysty wywołało również jego romantyczne zdjęcie z przyjacielem, jakie opublikował tuż po powrocie z telawiwskiej Parady Równości. Swego czasu sporo uwagi poświęcono także rodzeństwu Michała, które zdążyło już zaistnieć na łamach serwisów plotkarskich.

Wiemy, że Szpak ma dwie piękne siostry EwęMerlenę – obie miały okazję zaśpiewać z nim na jednej scenie. Michał ma również przystojnego brata, który dorobił się nawet grupki wiernych fanek. Przystojny i pięknie umięśniony Damian Szpak na co dzień pracuje jako ratownik medyczny i raczej nie po drodze mu z brylowaniem na salonach, szczególnie teraz. Okazuje się bowiem, że w życiu mężczyzny szykuje się wielka rewolucja.

Michał Szpak w rozmowie z naszą reporterką zdradził, że jego brat wkrótce zostanie ojcem! Wyraźnie podekscytowany piosenkarz podzielił się z naszymi czytelnikami cudowną nowiną:

Mój brat teraz oczekuje dziecka, z czego jestem bardzo, bardzo szczęśliwy. Będę wujkiem! To nowa rola, nowa w rodzinie, to będzie pierwsze dziecko i jestem bardzo szczęśliwy. Cieszę się, że przychodzi na świat kolejny Szpak, będzie utalentowany za pewnie.

29-letni Spak już wie, że cały swój dorobek życia, który – według nieoficjalnych doniesień mediów – już teraz należy liczyć w milionach złotych, przekaże bratankowi lub bratanicy:

Wujek go będzie niańczył i zostawi mu cały swój dorobek – wypalił Michał przed naszą kamerą.

Gratulujemy i Michałowi, i Damianowi! Brawo!

Zobacz: Michał Szpak chciał zedrzeć strój z dziennikarki! Wpadł w dziki szał na widok jej kosmicznej stylizacji! Wszystko nagrały kamery

Zobacz: Michał Szpak pierwszy raz o swojej relacji z Pawłem! Nikt nie wiedział, że są aż tak blisko! [WIDEO]

Zobacz: Michał Szpak jest zakochany! Pierwszy raz opowiedział o swojej nowej miłości: “To był właśnie ten strzał” [WIDEO]


Damian Szpak – brat Michała Szpaka – jest ratownikiem medycznym. Mężczyzna przeszedł ogromną metamorfozę

Damian Szpak – brat Michała Szpaka – jest ratownikiem medycznym. Mężczyzna przeszedł ogromną metamorfozę

Michał Szpak z siostrami Ewą i Marleną i bratem Damianem obecnie – święta 2018

Michał Szpak z siostrami Ewą i Marleną i bratem Damianem obecnie – święta 2018

Michał Szpak pozuje z babcią i bratem na instagramie!

Michał Szpak pozuje z babcią i bratem na instagramie!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×