Miłość z internetu? Anna Popek ostrzega kobiety. Trafić na takiego mężczyznę to dopiero koszmar

Anna Popek, Tinder

Anna Popek, Tinder

Anna Popek do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Jej trzy poprzednie związki okazały się niewypałem. Nie wiadomo, czy dziennikarka obecnie się z kimś spotyka. Czy interesują ją randki z osobami poznanymi przez internet?

Anna Popek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek radiowych i telewizyjnych w naszym kraju. Od 1999 roku związana jest z TVP, gdzie zaczynała od pracy w TVP Katowice i TVP Wrocław. W kolejnych latach związała się ze stacją TVP2, a przez pewien czas pracowała również jako rzecznik prasowy Polskich Linii Lotniczych LOT.

Prywatnie dziennikarka ma za sobą nieudane małżeństwo z Andrzejem Popkiem, z którym doczekali się dwóch córek: Oliwii i Małgorzaty. Para rozstała się po szesnastu latach małżeństwa.

Jej kolejne związki również nie należały do udanych. Przez pewien czas Popek tworzyła relację z Konradem Komornickim, który pracował w Kancelarii Prezydenta w Biurze Ochrony i Informacji. Związek nie przetrwał jednak, a jej były partner związał się z inną dziennikarką – Odetą Moro.

Trzecim partnerem prezenterki był młodszy o 11 lat fotograf i menadżer w branży IT – Tomasz Krupa. Para publicznie pojawiała się na różnego rodzaju wydarzeniach, między innymi  na premierze spektaklu Blef w Teatrze Kamienica we wrześniu 2019 roku. Niestety i ten związek zakończył się niepowodzeniem.

Anna Popek o szukaniu miłości w internecie

Anna Popek niechętnie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego, dlatego nie wiadomo czy jej serce jest obecnie zajęte. Postanowiliśmy zapytać ją, co myśli o randkach z osobami poznanymi przez internet.

Każdy ma jakiś sposób, żeby poznać drugą osobę. Jeżeli chodzi o mnie, to mam inne zwyczaje.

Mimo wszystko dziennikarka nie potępia takiego sposobu na poznawanie innych. Uczula jednak, że trzeba zachować ostrożność:

Myślę, że każdy znajduje swoją drogę do szczęścia i do spotkania tej drugiej osoby. Znam kilka osób, które znalazły wspaniałych mężczyzn i wspaniałe kobiety właśnie przez Tindera. Znam takie osoby, mam je w swoim otoczeniu. Wiem, że są szczęśliwi i to są wartościowi ludzie. Każdy ma swoją drogę. Trzeba na pewno zachować czujność i nie ufać tak bezkrytycznie, a poza tym pilnować swoich pieniędzy, bo często na takich portalach tylko o to chodzi. Więc żeby nie paść ofiarą oszustów, trzeba być po prostu rozsądnym.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?


Anna Popek

Anna Popek

Anna Popek - premiera filmu Wrobiony

Anna Popek - premiera filmu Wrobiony

Anna Popek – premiera książki

Anna Popek – premiera książki "W niewoli Tindera" Aldony Wleklak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×