Gwiazdy na 15-leciu marki BTL w Polsce: Agnieszka Włodarczyk, Ola Kisio, Beata Sadowska, Monika Zamachowska [WIDEO]

BTL 15 lat w Polsce

BTL 15 lat w Polsce

15-lecie BTL w Polsce

W warszawskiej restauracji Amber Room w Pałacu Sobańskich odbyło się uroczyste spotkanie  z okazji 15-lecia firmy BTL Polska.

Wśród gości świętujących 15-lecie BTL w Polsce pojawiły się, m.in. Ola Kisio, Agnieszka Włodarczyk, Marta Kuligowska, Olga Borys, Ola Gintrowska, Monika Zamachowska i Olga Bończyk oraz dziennikarki i redaktorki naczelne czołowych polskich magazynów kobiecych, które już dawno doceniły innowacyjnośc i profesjonalizm marki BTL.

Podczas spotkania nagrodzono współpracujące z BTL Polska kliniki, które pomagają firmie realizować akcje charytatywne wspierając m.in w rehabilitacji czy leczeniu potrzebujących.

Zaprezentowano również najnowszy hit BTL – innowacyjny laser STAR WALKER do zastosowania w medycynie oraz medycynie estetycznej.

BTL Industries Limited jest międzynarodową firmą specjalizującą się w produkcji oraz dystrybucji najwyższej jakości aparatury medycznej z zakresu fizjoterapii, neurorehabilitacji, kardiologii, spirometrii, hydroterapii, ginekologii, medycyny estetycznej oraz stomatologii. Główna siedziba firmy mieści się w Wielkiej Brytanii. Produkty BTL sprzedawane są na całym świecie poprzez rozbudowaną sieć przedstawicielstw oraz oficjalnych dystrybutorów. BTL dostarcza na rynek produkty spełniające najwyższe standardy jakości.

Firma BTL Polska Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność  w roku 2002 i jest oficjalnym przedstawicielem firmy BTL  Industries Limited w Polsce. BTL Polska zajmuje się nie tylko sprzedażą aparatury medycznej, ale również wsparciem, pomocą i opieką nad nowymi, jak również stałymi użytkownikami aparatury. BTL Polska oferuje pełną gamę usług dodatkowych, takich jak: pomoc techniczna i serwisowa, doradztwo, szkolenia i seminaria, bezpłatne próbne użytkowanie aparatów, rabaty dla stałych klientów, system finansowania zakupu (leasing, raty), wsparcie w uzyskaniu dofinansowania.

W ofercie firmy BTL Polska Sp. z o.o. znajduje się szeroka gama urządzeń do fizjoterapii, neurorehabilitacji, kardiologii, spirometrii, hydroterapii, ginekologii, medycyny estetycznej oraz stomatologii. Produkty BTL wyróżnia innowacyjność oraz intuicyjność użytkowania. Cechują się one doskonałymi parametrami oraz jakością wykonania.

Zdjęcia w galerii.

Gwiazdy wspierają kampanię społeczną – ostrzegają przed nierozważnym korzystaniem z zabiegów medycyny estetycznej

Beata Sadowska - 15-lecie BTL

Beata Sadowska – 15-lecie BTL

Agnieszka Włodarczyk - 15-lecie BTL

Agnieszka Włodarczyk – 15-lecie BTL

 

Beata łapińska i Małgorzata Królikowska - 15-lecie BTL

Beata łapińska i Małgorzata Królikowska – 15-lecie BTL

15-lecie BTL

15-lecie BTL


Monika Zamachowska - 15-lecie BTL

Monika Zamachowska - 15-lecie BTL

Hanna Bakuła - 15-lecie BTL

Hanna Bakuła - 15-lecie BTL

Ola Gintrowska - 15-lecie BTL

Ola Gintrowska - 15-lecie BTL

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×