Ola Kisio o macierzyństwie i trzeciej ciąży
Kisio przyznała, że urodzenie drugiego dziecka bardzo ją odmłodziło i uodporniło na wiele spraw. Aktorka musiała znaleźć w sobie nowe pokłady energii:
Ja myślę, że ja potrzebowałam takiego czasu, żeby się wyciszyć i poświęcić siebie dziecku. Było to dla mnie przyjemne i tak naprawdę przy drugim byłam bardziej na to przygotowana i miałam na to większą chęć niż przy pierwszym. Pierwsze dziecko, to jest totalna rewolucja w naszym życiu. A drugie, to już wiemy jak to wygląda i możemy spokojnie, bez stresu czerpać radość z tego macierzyństwa.
Ola zdradziła, czy wkrótce planuje zostać mamą po raz trzeci:
Na razie nie rozważam trzeciego. Dwójka wystarczy.
Cała rozmowa z gwiazdą poniżej.