Tylko u nas! Baron wystąpi na jednej scenie ze światowej sławy gwiazdą!

Baron wystąpi z Hansem Zimmerem

Już niebawem do Polski zawita Hans Zimmer, jeden z najpopularniejszych na świecie kompozytorów muzyki filmowej. Jego kompozycje wzruszyły między innymi widzów Piratów z Karaibów, Incepcji, czy też Pearl Harbor. Fanów muzyka czekają ogromne emocje. Artysta zagra w Polsce podwójnie – w Łodzi i Krakowie. W trakcie show miłośnicy będą mogli na żywo usłyszeć jego najsłynniejsze utwory. To jednak nie koniec niespodzianek…

Jak udało się dowiedzieć JastrzabPost Hansowi na polskiej scenie będzie towarzyszyła polska gwiazda. Kto to taki? Z niemieckim kompozytorem wystąpi Aleksander Milwiw-Baron! Członek zespołu Afromental miał już przyjemność poznać osobiście kompozytora. Jak wspomina to spotkanie?

Poznałem maestro Hansa Zimmera na Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie w 2014 roku,  gdzie miałem zaszczyt dzielić z nim scenę podczas wykonywania suity z filmu Incepcja, w towarzystwie Orkiestry Akademii Beethvenowskiej i pod batuta Diego Navarro. Tym bardziej niesamowite było to dla mnie doświadczenie, że prywatnie Incepcja jest jednym z moich ulubionych filmów a muzyka, którą skomponował Hans Zimmer jest po prostu rewelacyjna. To była moja ukochana ścieżka dźwiękowa na długo zanim dostałem wiadomość o propozycji wspólnego występu.

Występ Barona, znanego do tej pory przede wszystkim z udziału w projektach popowych czy rockowych u boku Zimmera to nie lada gratka zarówno dla fanów Hansa, jak i Aleksandra. Połączenie żywiołowości Barona z orkiestrą symfoniczną, wykonujących wspólnie największe filmowe hity to wydarzenia, którego nie wypada przegapić.

Gdy w tym roku otrzymałem zaproszenie na scenę na koncerty w Łodzi i Krakowie oraz na 4 koncerty finałowe we Francji oniemiałem ze szczęścia. To wielkie wyróżnienie i honor dzielić ponownie scenę z takimi wybitnościami muzycznymi. Także wielka odpowiedzialność. Ale przede wszystkim największa radość. Tym bardziej, że poznając w Los Angeles większość muzyków wiem, że to wybitni wirtuozi ale przede wszystkim przemili i serdeczni ludzie. Zapraszam każdego melomana muzyki filmowej na niesamowitą podróż poprzez historie Króla Lwa, Gladiatora, Piratów z Karaibów, Incepcji, Interstellar, Mrocznego Rycerza, Człowieka ze Stali, Sherlocka Holmesa i wielu innych. Gwarantuje Wam wachlarz emocji i dynamiki oraz niezapomniane przeżycia. Nie wyjdziecie obojętni po tym wyjątkowym spektaklu muzycznym. Polecam serdecznie. – dodaje Baron

W trakcie koncertów towarzyszyć im będzie chór, Czeska Narodowa Orkiestra Symfoniczna. znan jest także lista muzyków, którzy będą towarzyszyli Hansowi:

Aleksander Milwiw-Baron – gitara

Mike Einziger – gitara

Guthrie Govan – gitara

Czarina Russell – wokal, dzwony rurowe

Lebo M. – wokal

Yolanda Charles – gitara basowa

Tina Guo-Morabito – wiolonczela

Ann Marie Calhoun – skrzypce

Nick Glennie-Smith – instrumenty klawiszowe, akordeon

Steve Mazzaro  – instrumenty klawiszowe, gitara

Richard Harvey – instrumenty dęte drewniane

Satnam Ramgota – instrumenty perkusyjne

Zapowiadają się naprawdę gorące widowiska. Wybieracie się na któryś z koncertów?

Aleksander 'Baron' Milwiw zagra na jednej scenie z Hansem Zimmerem

Aleksander 'Baron' Milwiw zagra na jednej scenie z Hansem Zimmerem

Hans Zimmer już niebawem rozpocznie trasę koncertową w Polsce

Hans Zimmer już niebawem rozpocznie trasę koncertową w Polsce


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×