Szukaj

Mocne słowa Andrzeja Sołtysika pod adresem Adama Nawałki. “Zapomniałem o odpowiedzialności w mediach” [WIDEO]

Andrzej Sołtysik przeprasza Adama Nawałkę

Andrzej Sołtysik przeprasza Adama Nawałkę

W trakcie środowego wydania programu Dzień Dobry TVN, Andrzej Sołtysik obraził Adama Nawałkę – dziennikarz zasugerował w żartobliwy sposób, że trener naszej reprezentacji “jest głąbem”. Odważne słowa zaskoczyły nawet mającą ogromny dystans do wielu spraw Annę Kalczyńską, która uznała, że jej zawodowy partner “poleciał grubo”.

Andrzej w rozmowie z naszą reporterką krytycznie ocenił swoje zachowanie, przy okazji przeprosił trenera polskiej kadry:

Jeśli mogę, to przepraszam raz jeszcze. Bo to były po prostu emocje nie do okiełznania. Ale zapomniałem o odpowiedzialności w mediach i powiedziałem coś, co wydawało mi się i zabawne i śmieszne, i na czasie, ale pochodziło prosto z serca. Natomiast nie należy takich rzeczy robić. Lepiej nic nie mówić, jak się nie ma nic do powiedzenia.

Czy Adam Nawałka odniósł się do słów Andrzeja, z którym zna się prywatnie?

Może to mój błąd, ale aż tak aktywny na tych social mediach nie jestem, więc nie wiem. Ale chyba nie. A może właśnie powinienem być na tych mediach i to powinien być taki kanał, żeby wyjaśnić sobie sprawę personalnie, a nie na antenie. Z drugiej strony – z Adamem znamy się lata, jesteśmy na “ty” i znałem go dawno, dawno temu, ale to nadal mnie nie usprawiedliwia przed tym, co powiedziałem. Nie chcę już o tym rozmawiać, chcę o tym zapomnieć.

Cała rozmowa poniżej:

Anna Lewandowska na spacerze z Klarą przed meczem Polska-Kolumbia. Na jej twarzy widać zdenerwowanie

„Dziady”, „Cieniasy”, „Upadek”. Polska prasa zmiażdżyła kadrę po meczu z Kolumbią! Aż roi się od brutalnych nagłówków!

Kibice bezlitośni! Memy po meczu Polska-Kolumbia zalały Internet! Porażka nieźle ich rozwścieczyła


Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik jako duet w “Dzień dobry TVN” – dobry pomysł?

×