ExclusiveBasia Pasek nie jest zdziwiona odejściem Ani Wendzikowskiej z „DDTVN”. Wyjaśniła dlaczego i skomentowała angaż Rozenek. Tak szczera opinia nie ucieszy debiutantki [WIDEO]

Basia Pasek nie jest zdziwiona odejściem Ani Wendzikowskiej z „DDTVN”. Wyjaśniła dlaczego i skomentowała angaż Rozenek. Tak szczera opinia nie ucieszy debiutantki [WIDEO]

Basia Pasek, Anna Wendzikowska, Małgorzata Rozenek
Basia Pasek, Anna Wendzikowska, Małgorzata Rozenek
04.09.2022 06:00

Basia Pasek to popularna dziennikarka. Długo pracowała w Dzień Dobry TVN. Prowadziła cykl, w którym opowiadała o życiu gwiazd, przeprowadzała wywiady i pokazywała kulisy świata znanych i lubianych. W ubiegłym roku zdecydowała się zmienić pracę, o czym poinformowała w mediach społecznościowych. Napisała tam szczerze:

Ktoś zapyta: kto dobrowolnie rezygnuje ze stałego, pewnego cyklu telewizyjnego? Odpowiem – osoba, która właśnie wydała książkę, którą czytają teraz tysiące ludzi i wierzy w to, co w niej pisze. A piszę o tym, że podążanie za głosem serca jest najważniejsze. Nieważne co i kto o tym myśli i nieważne czy »na chłopski rozum« to ma sens i czy bezpieczny port, który opuszczamy jest zjawiskowo piękny.

Basia Paska o roszadach w DDTVN

Reporterka Jastrząb Post zapytała byłą pracowniczkę DDTVN o roszady w tym programie. Najpierw Basia wypowiedziała się o odejściu Anny Wendzikowskiej, podkreślając, że nie da się jej zastąpić, co jest smutną wiadomością dla debiutującej Anny Tatarskiej, która będzie odtąd przeprowadzała wywiady z postaciami związanymi ze światem filmu.

Nie byłam zaskoczona, bo my jesteśmy bardzo blisko. Uważam, że Ani nie da się zastąpić. Przez 15 lat wniosła tak wiele do tego programu, że to będzie absolutna zmiana jakości. Nie znam pani Tatarskiej, ale znam redakcję DDTVN, wiem, że zatrudnia dziennikarzy i osoby, które znają się na rzeczy. Ania zawsze miała taką niesamowitą i ponadczasową jakość. Jestem przekonana, że dla widzów to będzie bardzo duża różnica, natomiast dla Ani będzie to wspaniała zmiana, ponieważ to jest dziewczyna, która ma mnóstwo pomysłów na siebie. Widocznie skoro tak poczuła, to znaczy, że serce ją gdzieś ciągnie. Ja tak znam ją i czuję, że ją to prowadzi w jakąś nieznaną stronę. To jest tak, że jak bardzo długo jesteśmy w jednym miejscu, to nie otwierają się pewne drzwi. Więc czasami jedne drzwi trzeba zamknąć, żeby otworzyły się inne. Ja mam poczucie, że dla Ani te drzwi będą olbrzymie, błyszczące i wszyscy się jeszcze bardzo zdziwią.

Jak oceniła Małgorzatę Rozenek, która niedawno dołączyła do ekipy DDTVN?

Wiedziałam od wielu lat, że Małgosia tego pragnie. Kocham spełnione marzenia innych osób. Moim oczom rzuciły się bardzo pozytywne komentarze. Małgosia ma taki charakter, że ona po prostu przechodzi przez ekran. Momenty spełnionych marzeń to jest coś pięknego.

Całość rozmowy w materiale wideo.

 • Anna Tatarska
 • Basia Pasek na wernisażu Freckles Agaty Serge
 • Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek po swoim debiucie w Dzień Dobry TVN
 • Basia Pasek jest w ciąży
 • Małgorzata Rozenek debituje w DDTVN
 • Basia Pasek – pokaz MMC 2019
 • Małgorzata Rozenek
 • Anna Wendzikowska
 • Anna Tatarska
 • Anna Wendzikowska z córkami
 • Slider item
 • Anna Wendzikowska
[1/12] Anna Tatarska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także