Wirtualna Polska

18 stycznia: czas na refleksje! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

18 stycznia: czas na refleksje! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

18 stycznia

18 STYCZNIA – NUMEROLOGICZNA 2!

Człowiek może na różne sposoby służyć zbawieniu innych ludzi – Edyta Stein

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Dziś dominować będą rozmyślania i refleksje.
Wykorzystaj ten dzień na planowanie i rozmowy z przyjaznymi ci ludźmi.
Zacznij od wdzięczności za wszystko co się już wydarzyło, by móc z wolnym umysłem pójść dalej…

Wirtualna Polska

GWIAZDY URODZONE 18 STYCZNIA

  • Franciszek Pieczka (1928 ) – polski aktor teatralny i filmowy
  • Janusz Panasewicz  (1956) – polski wokalista rockowy, członek zespołu Lady Pank
  • Aleksandra Woźniak  (1975) – polska aktorka filmowa i teatralna
  • Marcin Hycnar (1983) – polski aktor
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

HOROSKOP NA 18 STYCZNIA

Kto urodził się dnia 18 stycznia – jest ambitny, inteligentny, interesuje się przeszłością.

Umysł takiego człowieka jest rozwinięty i jasny, a, o ile otrzymał odpowiednie wykształcenie – może się okazać  niezwykle pożytecznym, a nawet wybitnym członkiem społeczeństwa.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Natura jego jest dość prosta i nieco szorstka, pozbawiona płytkości i powierzchowności przeciętnego życia zarówno jak i jego elegancji. Usposobienie posiada dość nierówne – czasem jest niemiłe i smutne. Mimo pewnej szorstkości w zachowaniu się – natura jego jest prawdziwa, dobroduszna i uprzejma, a umysł bogato wyposażony.

Odczuwa silnie wartość tradycji historycznej i przeszłości, gdy chodzi o rozwój i postęp naprzód, wie on bowiem, iż ten rozwój bez nawiązania z przeszłością jest niemożliwy. Bywa również zwolennikiem starożytności i niezwykłych studiów.

Wirtualna Polska

U otoczenia swego interesuje się wszystkim co dotyczy narodzin, małżeństwa i śmierci – jednakże ze strony czysto materialnej. To przywiązanie do materii może spowodować dużą jednostronność, która może doprowadzić do upartego, nie poddającego się perswazji łudzenia samego siebie.

Ma zamiłowanie do życia wiejskiego. Nikt nie powątpiewa w jego prawość i ścisłość, ale ludziom bardziej zajętym wydaje on się pozbawiony wdzięku i mało elegancki.

Lubi dalekie przechadzki i sporty. Mało jest ludzi, z którymi zadaje się na równej stopie; albo szuka obrony u potężniejszych, albo udziela opieki słabszym.

W miłości potrafi być bardzo egoistyczny i nie zawsze zdaje sobie z tego sprawę, że uczucie powinno być wzajemne. Zdaje się że nie odczuwa prawdziwej zazdrości, lecz tylko gniew wobec tego że może być czegoś pozbawiony, niewierność wydaje mu się po prostu kradzieżą.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W dzieciństwie nieraz jest słaby i pozbawiony- siły odpornej. Pierwsze lata jego życia to zazwyczaj najgorszy okres. Gdy jednak przeminie ten czas niebezpieczny – wówczas potęgują się widoki na osiągnięcie późnego wieku. W latach późniejszych staje się zazwyczaj usposobiony patriarchalnie, a jednocześnie osiąga najwyższy punkt swej kariery. Może wówczas okazywać usposobienie łagodne, a jako kontrast do siebie samego – szuka wesołego i przyjemnego towarzystwa.

Janusz Panasewicz urodził się 18 stycznia 1956

Janusz Panasewicz urodził się 18 stycznia 1956

Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×