11 LISTOPADA – DZIEŃ KONKRETÓW! NUMEROLOGICZNA PROGNOZA I HOROSKOP URODZENIOWY

11listopada

11 listopada – numerologiczna 4

„Trzeba mieć wielkie cele, by nie poddać się przygnębieniu z powodu małych niepowodzeń.” – Charles Noble

Mimo święta – nie będziesz mógł całkowicie oddać się relaksowi. Może warto zatem z obowiązków, które dziś na ciebie spadną zrobić zabawę?

Podejdź do nich planowo i rozegraj zadania jak grę…

Przyniesie to ogromną satysfakcję i spełnienie. Dwie 11 z daty dają mistrzostwo, więc możliwe, że przeżyjesz dziś ucztę duchową!
Dobry dzień na długoterminowe plany, pomyśl więc, jakie zmiany wprowadzą w twoje życie harmonię.

[jwplayer mediaid=”434929″]

Gwiazdy urodzone 11 listopada:

  • Demi Moore (1962) amerykańska aktorka
  • Calista Flockhart (1964) amerykańska aktorka
  • Leonardo DiCaprio (1974) amerykański aktor

Jakie są osoby z 11 listopada według astrologii?

Urodzony 11 listopada jest subtelny, krytyczny, zaciekły — posiada zdolności niezwykłe.

Umysł jego lubuje się w atakach, dyskusjach, napaściach. Zaciekłym jest w sporach, a ostrożnym w samoobronie. Groźny i niezmordowany jako przeciwnik – jako towarzysz jest wesołym i sympatycznym.

Uparty i porywczy – w walce zachowuje się dzielnie i z humorem. Subtelny w pomysłach i zuchwały w wykonaniu — niebezpieczny to twórca skomplikowanych projektów. Zawsze myśli o sobie i nie zapomina krzywd doznanych.

Jest to jeden z silniejszych charakterów ludzkich. Dumny, władczy – nie jest wolnym od gniewliwości i drażliwości. Dobry kompan za stołem, człowiek ostrego dowcipu – łatwo zyskuje sobie przyjaciół.

Dziecko tak urodzone posiada nadmiar nerwowej energii, której należy dać w życiu okazie do wyładowania się. O ile to nie następuje – wówczas dziecko staje się niecierpliwe, sprzeciwia się osobom z otoczenia i przysparza trudności wychowawcom.

Nie jest dobrem wydawanie mu rozkazów kategorycznych i zmuszanie go siłą do wykonywania czegoś wbrew jego woli. Daleko lepsze skutki odniesie łagodna perswazja, zwłaszcza gdy mu się da do poznania, że uważa go się za swego towarzysza.

Wykazuje on bowiem dużą siłę woli i znaczną przenikliwość. Ponieważ oszukać takie dziecko lub wyprowadzić w pole jest prawie niepodobieństwem – wobec tego w stosunkach z nim lepiej zachować otwartość i prostolinijność.

Posiada wrodzone zdolności do mechaniki i powinno otrzymywać zabawki jakie dopomogą mu w rozwinięciu tych zdolności.

Demi Moore urodzona 11 listopada 1962

Demi Moore urodzona 11 listopada 1962


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×