Szukaj

Angelina Jolie jest skrajnie wychudzona, bo zaraziła się groźnym wirusem? Nowe fakty w sprawie zdrowia aktorki

Angelina Jolie zaraziła się wirusem Zika? (fot. East News)

Angelina Jolie zaraziła się wirusem Zika? (fot. East News)

Angelina Jolie zaraziła się wirusem Zika?

Angelina Jolie od lat jest na ustach komentatorów z całego świata z wielu przyczyn. Po pierwsze – z powodu medialnego małżeństwa z Bradem Pittem, które zresztą ostatnio ponoć przechodzi kryzys. Po drugie – z powodu szóstki dzieci, które wspólnie wychowuje z mężem. Po trzecie ze względu na działalność społeczną i charytatywną. A po czwarte oczywiście z powodu sylwetki. Nadmiernie wychudzonej sylwetki.

Różne osoby dopatrują się różnych przyczyn takiego, a nie innego wyglądu Angeliny. Wedle jednej teorii to wynik życia w ciągłym stresie, wedle innej – chorobliwej obsesji wywołanej hollywoodzką presją bycia piękną i szczupłą bez względu na wszystko.

Ostatnio pojawiła się kolejna teoria. Otóż zdaniem „National Enquirer”, skrajne wychudzenie Angeliny Jolie wywołało zarażenie wirusem Zika. Tabloid twierdzi, że doszło do tego podczas jednej z wizyt gwiazdy w którymś z Krajów Trzeciego Świata. Co więcej aktorka ma cierpieć na tzw. zespół Guillaina-Barrégo, choroby o podłożu autoimmunologicznym objawiającej się osłabieniem mięśni i mrowieniem w różnych częściach ciała.

Pogłoski te już zdementowano. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom w tej sprawie, aktorka jest zdrowa, a jej chudość wynika z natłoku obowiązków zawodowych.

Zobacz także: Angelina Jolie wychodzi z restauracji. Nawet ubranie nie ukryło jej wychudzonej sylwetki

Angelina Jolie waży 39 kilo? (fot. East News)

Angelina Jolie waży 39 kilo? (fot. East News)


Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×