Szukaj

Angelina Jolie jest skrajnie wychudzona, bo zaraziła się groźnym wirusem? Nowe fakty w sprawie zdrowia aktorki

Angelina Jolie zaraziła się wirusem Zika? (fot. East News)

Angelina Jolie zaraziła się wirusem Zika?

Angelina Jolie od lat jest na ustach komentatorów z całego świata z wielu przyczyn. Po pierwsze – z powodu medialnego małżeństwa z Bradem Pittem, które zresztą ostatnio ponoć przechodzi kryzys. Po drugie – z powodu szóstki dzieci, które wspólnie wychowuje z mężem. Po trzecie ze względu na działalność społeczną i charytatywną. A po czwarte oczywiście z powodu sylwetki. Nadmiernie wychudzonej sylwetki.

Różne osoby dopatrują się różnych przyczyn takiego, a nie innego wyglądu Angeliny. Wedle jednej teorii to wynik życia w ciągłym stresie, wedle innej – chorobliwej obsesji wywołanej hollywoodzką presją bycia piękną i szczupłą bez względu na wszystko.

Ostatnio pojawiła się kolejna teoria. Otóż zdaniem “National Enquirer”, skrajne wychudzenie Angeliny Jolie wywołało zarażenie wirusem Zika. Tabloid twierdzi, że doszło do tego podczas jednej z wizyt gwiazdy w którymś z Krajów Trzeciego Świata. Co więcej aktorka ma cierpieć na tzw. zespół Guillaina-Barrégo, choroby o podłożu autoimmunologicznym objawiającej się osłabieniem mięśni i mrowieniem w różnych częściach ciała.

Pogłoski te już zdementowano. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom w tej sprawie, aktorka jest zdrowa, a jej chudość wynika z natłoku obowiązków zawodowych.

Zobacz także: Angelina Jolie wychodzi z restauracji. Nawet ubranie nie ukryło jej wychudzonej sylwetki

Angelina Jolie waży 39 kilo? (fot. East News)

Angelina Jolie waży 39 kilo? (fot. East News)


Podoba ci się figura Angeliny Jolie?

×