Odchudzona Elżbieta Romanowska na ramówce Polsatu! Ile udało jej się zrzucić dzięki treningom do „Tańca z Gwiazdami”?

Elżbieta Romanowska

Elżbieta Romanowska

Ile waży Elżbieta Romanowska?

Piątek zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim pierwszy odcinek piątej edycji Tańca z Gwiazdami. Show wraca po kilkumiesięcznej przerwie w nieco odmienionym składzie. W roli prowadzącej zobaczymy tym razem Paulinę Sykut-Jeżynę, a nie Annę Głogowską. Na tanecznym parkiecie zabraknie także ulubieńca widzów, Stefano Terrazzino.

Największą ciekawość wzbudzają jednak uczestnicy programu. Jednym z nich jest Elżbieta Romanowska. Udział aktorki w show od początku wzbudza sporo kontrowersji. W końcu artystka należy do wąskiego grona gwiazd, które mogą pochwalić się tak bujnymi kształtami. Okazuje się jednak, że krągłości Eli mogą być niebawem znacznie mniejsze. A w zasadzie już są! W rozmowie z Jastrząb Post aktorka zdradziła, że dzięki intensywnym, tanecznym treningom przeszła małą metamorfozę:

To jest skutek uboczny, bardzo przyjemny z resztą, ale jednak skutek uboczny tych intensywnych treningów, które praktycznie mamy codziennie. Do tego odpowiednia dieta, która jest potrzebna, żeby tym treningom sprostać. Jedno z drugim plus mnóstwo pracy i to są właśnie te kilogramy, które poleciały. Nie sprawdzałam jeszcze ile schudłam, natomiast czuję to i po kostiumach i strojach i w teatrze i na co dzień. Moje ciało też się zupełnie zmieniło, a mam wrażenie, że to jeszcze nie koniec.

Mamy nadzieję, że to nie koniec, i że aktorka będzie miała szansę tańczyć w programie jak najdłużej.

Zobacz: Elżbieta Romanowska w bardzo seksownej sukni. Odważnym rozcięciem zaryzykowała dużo

Elżbieta Romanowska - wiosenna ramówka Polsatu 2016

Waga Eli Romanowskiej. Jak schudła?

Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak na treningu

Ile waży Elżbieta Romanowska?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×