Weronika Książkiewicz wraca na ekrany! Gwiazda rozpali męskie serca w nowej produkcji TVN!

Weronika Książkiewicz na planie serialu „Na noże”

Weronika Książkiewicz to jedna z najpopularniejszych i na pewno najpiękniejszych polskich aktorek. Artystka dała się poznać szerszej publiczności dzięki występom w najpopularniejszych polskich serialach oraz produkcjach kinowych, takich jak Złoty Środek, czy też Ile warzy koń trojański?. Największym hitem jest jednak postać, w jaką gwiazda wcieliła się w filmie Planeta Singli. Dla fanów Weroniki mamy dobrą wiadomość. Aktorka wraca na ekrany! Już niebawem widzowie zobaczą ją w nowej produkcji stacji TVN Na noże.

W rolach głównych zobaczymy Piotra Stramowskiego i Wojciecha Zielińskiego. Okazuje się, że panowie stoczą walkę właśnie o bohaterkę, w którą wcieli się piękna Weronika!

Może liczyć widz na rywalizację pomiędzy chłopcami o Weronikę Książkiewicz – zdradził Piotr Stramowski

Fabuła serialu opierać się będzie na tematyce kulinarnej. W produkcji poznamy historię Jacka (Wojciech Zieliński), który postanowi otworzyć własna restaurację. Z Darkiem (Piotr Stramowski) powalczy nie tylko o kobietę, ale też o status i karierę.

Zapowiada się naprawdę gorący sezon z nowym, gorącym hitem.Będziecie oglądać? My na pewno i już nie możemy się doczekać!

Zobacz: Byliśmy na planie nowej produkcji TVN. Zobaczcie, co działo się za kulisami serialu „Na noże”


Źródło: Agencja TVN / x-news.pl

Weronika Książkiewicz (fot. Instagram)

Weronika Książkiewicz (fot. Instagram)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×